Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / MAGAZYN letnich inspiracji MODO

MAGAZYN letnich inspiracji MODO
 Skandynawski styl

MAGAZYN letnich inspiracji MODO

16 maja, 2016

Jak sprytnie upolować modowe hity na każdą kieszeń? Mamy dla was podpowiedzi.

Modo, centrum zakupowe z największą w stolicy ofertą polskich marek wydało swój pierwszy magazyn. Jest to 36-stronnicowy poradnik, jak sprytnie kupić najmodniejsze stylizacje, a także perfumy i kosmetyki w rozsądnych cenach.

W Modo klienci znajdą 350 butików z polską modą z wyższej i średniej półki oraz marki popularne, a także sklepy oferujące m. in. dodatki do domu czy elektronikę. Magazyn Modo na sezon wiosna – lato 2016 zawiera 36 stron z pomysłami na stylizacje dla pań i panów: do biura, na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Magazyn Modo zawiera też setki podpowiedzi, m. in. jak odmienić swój dom małym kosztem czy zaplanować niezapomniany urlop dla siebie i rodziny.

W magazynie Modo znajduje się też specjalna sekcja “Jak mądrze wydać” z rekomendacjami dostosowanymi do zaplanowanego budżetu na zakupy. Klientki
i klienci mogą skorzystać z porad ekspertów Modo, jak za 200, 300 lub 500 zł kupić najmodniejsze ubrania czy dodatki.

Natomiast w sekcji “Polscy projektanci” osoby poszukujące oryginalnych propozycji od znanych, rodzimych projektantów znajdą starannie wyselekcjonowane ubrania i dodatki w przystępnych cenach. W magazynie nie zabrakło też porad dotyczących urody, m. in. jak przygotować swoją cerę na wiosnę. Z kolei biura podróży mające swoje placówki w Modo przygotowały z propozycje urlopowych wyjazdów.

Magazyn Modo wiosna – lato 2016 rozpowszechniany jest bezpłatnie poprzez dystrybucję adresową, a także przez Kolporter – jako dodatek przy zakupie dowolnego magazynu. Oczywiście znajdziesz go też w centrum Modo.

Inne Artykuły: