Inspirander

Strona główna / Styl / Kto uszył Twoje ubrania? W Modo rusza Fashion Revolution

Kto uszył Twoje ubrania? W  Modo rusza Fashion Revolution
 Styl

Kto uszył Twoje ubrania? W Modo rusza Fashion Revolution

19 kwietnia, 2016

W dniach 18-24 kwietnia br. tysiące osób na całym świecie będzie pokazywało metki swoich ubrań na znak tego, że nie jest im obojętne, czyimi rękami zostały stworzone. Do globalnej akcji Fashion Revolution dołączyło MODO, jako jedyne centrum handlowe w Warszawie. Odwiedzający MODO będą mogli wyrazić swoje poparcie dla akcji, a także wybierać pośród największej w stolicy oferty ubrań i dodatków od polskich producentów, w specjalnych cenach. 

Fashion Revolution, czyli kto uszły Twoje ubrania?

Inicjatywa Fashion Revolution powstała w Wielkiej Brytanii po katastrofie fabryki w Bangladeszu w 2013 roku, w której zginęło 1130 pracowników. Jest to akcja, która nie tylko upamiętnia ofiary tragedii, ale jest też okazją dla tysięcy osób do wyrażenia troski o prawa pracowników przemysłu odzieżowego na cały świecie i większej przejrzystości w procesie produkcji ubrań. W dniach 18-24 kwietnia br. już po raz trzeci wszyscy świadomi konsumenci będą mogli przyłączyć się do kampanii i zadać firmom odzieżowym proste pytanie: Kto uszył nasze ubrania?

MODO popiera FASHION REVOLUTION


W Polsce inicjatywę wspierać będzie MODO – MODO zrzesza polskich producentów, którzy tworzą polski rynek modowy, a w sklepach klienci mogą znaleźć największą w stolicy ofertę polskich marek z wyższej i średniej półki w dobrych cenach. Podczas trwania Fashion Revolution, odwiedzający MODO będą mogli wyrazić swoje poparcie dla inicjatywy, a także skorzystać ze specjalnych rabatów w sklepach.

23 kwietnia br.- sobota, w godzinach 12.00-18.00 nastąpi podsumowanie akcji – tego dnia fotograf będzie robił zdjęcia odwiedzającym MODO, którzy założą swoje ulubiona ubranie na lewą stronę. Zdjęcia zostaną opublikowane na profilu Facebook Modo. Na klientów czekać też będą dodatkowe rabaty oraz konkursy.


Idea Fashion Revolution jest dla MODO bardzo bliska – wspiera i promuje przede wszystkim polskie marki. 80% z 350 sklepów oferuje odzież, akcesoria i obuwie rodzimych marek, wyprodukowanych w kraju.  Jest to dla klienta gwarancja dobrej jakości w dobrej cenie, ale również możliwość wyrażenia troski o sytuację rodzimego przemysłu odzieżowego- coraz częściej docenianego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Fashion Revolution w Modo, a także oznaczania zdjęć swoich ubrań z widocznymi metkami hasztagami: 

#WhoMadeMyClothes

#IMadeYourClothes

#FashRev

#Modo

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: