Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Zakupy / INSPIRANDER.pl – GWIAZDKOWY POP UP SHOP w Bydgoszczy

INSPIRANDER.pl – GWIAZDKOWY POP UP SHOP w Bydgoszczy
 Skandynawski styl,

INSPIRANDER.pl – GWIAZDKOWY POP UP SHOP w Bydgoszczy

4 grudnia, 2017

Instagram/ @marzena.marideko

Na Gwiazdkę dzieją się świąteczne cuda! Jak już zapewne wiecie, nasz portal INSPIRANDER.pl wyszedł poza swoje wirtualne ramy i otworzył tymczasowy sklep z prezentami świątecznymi w Galerii Focus w Bydgoszczy! To najlepsze zakupowe miejsce w województwie kujawsko-pomorskim, w którym znajdziecie niepowtarzalne kolekcje dla siebie oraz bliskich nie tylko na zbliżającą się Gwiazdkę!

Najnowszy projekt redakcji INSPIRANDER.pl to gwiazdkowy POP UP SHOP, czyli stacjonarny świąteczny butik, w którym kupić można dizajnerskie, oryginalne ubrania, dodatki i drobiazgi do domu. W sklepie INSPIRANDER.pl, oprócz wyjątkowych kolekcji znajdziecie również wiele świątecznych inspiracji, jak udekorować Wasze mieszkanie, co specjalnego ugotować na Wigilię, czy jak pakować upominki dla najbliższych. Sklep będzie czynny do 25 grudnia. 

W galerii poniżej możecie zobaczyć wnętrze naszego gwiazdkowego Pop up Shopu INSPIRANDER.pl w Galerii Handlowej Focus w Bydgoszczy.

{images}

A Wy? Wiecie już co wybrać w te Święta dla najbliższych na prezent? Jeżeli jeszcze nie macie pomysłów, zajrzyjcie do naszego gwiazdkowego POP UP SHOP INSPIRANDER.pl – tutaj czeka na Was moc świątecznych inspirancji! Zapraszamy!

Termin: listopad – 25 grudnia

Adres:
Focus Mall
ul. Jagiellońska 39, Bydgoszcz             
Piętro +1
Lokal 1.25

Godziny otwarcia:
Pn – Ndz: 9:00-21:00

Sprawdź też:

INSPIRANDER – concept store jakie w Polsce jeszcze nie było

7 świątecznych piosenek, których nie znasz, a powinnaś!

Jak udekorować świąteczny stół?

Inne Artykuły: