Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Zakupy / INSPIRANDER – concept store jakiego w Polsce jeszcze nie było

INSPIRANDER – concept store jakiego w Polsce jeszcze nie było
 Skandynawski styl,

INSPIRANDER – concept store jakiego w Polsce jeszcze nie było

8 listopada, 2017

Na zakupowej mapie Bydgoszczy pojawiło się nowe, niezwykłe miejsce. Concept store INSPIRANDER w Galerii Focus to unikalny sklep, który jest również inspirującą przestrzenią, gdzie odkryjemy wiele niezależnych marek na polskim rynku. Projekt skupia najlepszych projektantów z dziedziny mody, biżuterii, czy designu. To najlepsze zakupowe miejsce w województwie kujawsko-pomorskim, w którym znajdziecie niepowtarzalne prezenty dla bliskich na zbliżający się okres świąteczny!

INSPIRANDER – jedyny taki projekt w Polsce

Nazwa sklepu nie jest przypadkowa. Concept store jest ściśle powiązany z naszym portalem lifestylowym, inspirander.pl. To właśnie tutaj pojawiać się będą artykuły o poszczególnych produktach oraz ich twórcach. W sklepie zaś, klienci kierowani będą do konkretnych treści na portalu. I tak, dla przykładu, do porcelanowego kubka, który można kupić w sklepie, dołączony będzie przepis na aromatyczną, jesienną herbatę, który znajdziemy także w sieci na inspirander.pl! W ten sposób, w połączeniu z portalem, concept store w Galerii Focus w Bydgoszczy tworzyć będzie unikalne, inspirujące środowisko. Jest to innowacyjny projekt w Polsce, jedyny w swoim rodzaju!

Asortyment sklepu INSPIRANDER

Na blisko 200m2 concept store’u skupionych jest wiele starannie wybranych, najlepszych jakościowo ubrań, dekoracji wnętrz i biżuterii od najzdolniejszych i najciekawszych polskich projektantów. Projekt jest odpowiedzią na sieciówki zalewające polskie ulice. Dzięki temu, że produkty w INSPIRANDER nie są ogólnie dostępne, klientki mogą liczyć na to, że ich zakup jest jedyny w swoim rodzaju, niebanalny, niepowtarzalny.

“Chcieliśmy stworzyć zupełnie nowe środowisko zakupowe, przestrzeń, na której zgromadzone będą marki wyjątkowe, których nie znajdziemy na ulicach każdego polskiego miasta. Nasze klientki to kobiety świadome swojego stylu, aspirujące do bycia niezależnymi, wolnymi w wyrażeniu siebie”- mówią pomysłodawcy projektu.

Poniżej przedstawiamy niepowtarzalne marki, które znajdziecie w concept store INSPIRANDER w Galerii Handlowej Focus w Bydgoszczy.

{images}

Wnętrze concept store INSPIRANDER w Galerii Focus w Bydgoszczy

Mając świadomość tego, że zakupy najchętniej robi się w pięknych wnętrzach, w sklepie wykorzystane zostały naturalne, surowe materiały oraz nietypowe rozwiązania, których nie spotyka się w innych sklepach. Charakterystyczne dla concept store INSPIRANDER są moodboardy – wycinki inspirujących stylizacji powieszone na ścianach sklepu.

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? A może brak Ci pomysłu na stylizację na zbliżające się przyjęcie świąteczne? Concept store INSPIRANDER w Galerii Handlowej Focus w Bydgoszczy to miejsce idealne dla Ciebie!

Odwiedź nas i wspólnie twórzmy wyjątkowe doświadczenie zakupowe! ZAPRASZAMY!

Concept store INSPIRANDER:

Galeria Focus
ul. Jagiellońska 39, Bydgoszcz
Piętro +1
Lokal 1.25

Godziny otwarcia:
Pn- Ndz: 9:00-21:00

Inne Artykuły: