Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Hermès stworzył ekstrawagancki POP UP SHOP

Hermès stworzył ekstrawagancki POP UP SHOP
 Skandynawski styl,

Hermès stworzył ekstrawagancki POP UP SHOP

30 maja, 2018

Hermès stworzył ekstrawagancki zestaw narzędzi – POP UP SHOP

Z nowym produktem francuskiego domu mody zmienisz podejście do majsterkowania. Uzbrojona w torbę narzędzi od Hermes będziesz marzyć o domowych porządkach.

DIY nabrało zupełnie nowego znaczenia po premierze nowej kolekcji francuskiego domu mody. Nowatorska linia Petit H to niezbędnik małych dzieł sztuki. Kolekcja roboczej odzieży i dodatków wraz z narzędziami zmieni garaż w zupełnie nową przestrzeń dla sztuki tworzenia. 

{images}

Wszystkie elementy kolekcji od młotka, przez korkociąg aż po miotełkę do kurzu są sygnowane metką francuskiego domu mody i opatrzone fantastycznym designem. Nowatorska kolekcja jest pochwałą tradycji i rzemiosła, które stworzyło fundamenty dla współczesnego Hermes. Marka, która wyrosła z kaletniczego kunsztu dzisiaj powraca do korzeni i oddaje hołd rzemieślnikowi, ojcu kultowych skórzanych dodatków. 

Niezbędnik z nowej kolekcji jest w pełni przeznaczony do użytku, a ubrane w nowoczesną formę proste przedmioty, nie są wyłącznie elementem wystroju. Każde z narzędzi powstało w ponadczasowym duchu Hermes. Kolekcja oparta jest o dobrze znane i uwielbiane przez Hermes materiały. Znajdziemy dużo skórzanych i drewnianych elementów, dopracowanych w najmniejszym szczególe, zachwycających niespotykaną dotąd na rynku jakością i wyglądem. 

W kolekcji Petit H znajdziemy przedmioty inspirowane kultowymi kolekcjami. Nasze serca zdobył genialnie odwzorowany design torebki Kelly, zaklętej w stołek służący za pojemnik na narzędzia. 

Warsztat Hermes został zaprezentowany w butiku stworzonym specjalnie na potrzeby nowej kolekcji. Galeria La Quincaillerie w Paryżu została zaprojektowana we współpracy ze Stefania Di Petrillo i Godefroy de Virieu. Garażowa kolekcja szybko zaczęła żyć własnym życiem, nadając narzędziom zupełnie nowego charakteru. 

OPRACOWNIE: Maja Nowakowska 

 

 

 

Inne Artykuły: