Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Zakupy / Fight like a girl! Waleczna kolekcja Cardio Bunny

Fight like a girl! Waleczna kolekcja Cardio Bunny
 Skandynawski styl,

Fight like a girl! Waleczna kolekcja Cardio Bunny

13 lutego, 2017

Główną inspiracją przy tworzeniu nowej kolekcji Cardio Bunny była postać legendarnej super kobiety. Z myślą o współczesnych damach Cardio Bunny wyszło naprzeciw potrzebom kreatywnych i silnych pań. Za patronkę linii Girl Power polski brand nie mógł wybrać nikogo innego jak tylko Wonder Woman.  W Cardio Bunny każda kobieta może być bohaterką!

W kolekcji Girl Power dominują energetyzujące czerwienie, wyrazisty chaber i słoneczna żółć, które określają komiksową postać. Motywem przewodnim są atrybuty i charakterystyczne elementy z garderoby super kobiety. Zgodnie z zamysłem rysownika i ojca Wonder Woman, Williama Marstona, nowa kolekcja Cardio Bunny została zaprojektowana z myślą o silnych, odważnych i nowoczesnych kobietach.

W tym sezonie marka słynąca z odzieży sportowej zdecydowała się na wprowadzenie ubrań, które nadają się nie tylko na trening. Nowe modele o ciekawych printach i kolorach idealnie sprawdzą się zarówno na siłowni jak i w casualowej modzie. W ofercie kolekcji Girl Power, obok sportowych bluz i homewear’owych dresów znajdziemy kombinezony i seksowne body, które wykonane z wysokiej jakości elastycznej bawełny ekologicznej, dopasowują się do sylwetki i doskonale sprawdzą również poza salą treningową. Nowością marki są niezwykle zdobione legginsy z przyciągającymi uwagę, białymi, odblaskowymi gwiazdami.

{images}

Wszystkie propozycje marki na nowy sezon są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a Cardio Bunny, jak zawsze, zadbało o dzianiny z najlepszych polskich i zagranicznych tkalni.


Opracowanie: Maja Nowakowska

Inne Artykuły: