Inspirander

Strona główna / Styl / Zakupy / #fashionnews Gucci zaprasza: zrób to sama

#fashionnews Gucci zaprasza: zrób to sama
 Styl,

#fashionnews Gucci zaprasza: zrób to sama

30 maja, 2016

Dla indywidualistek, lubiących się wyróżniać i dla każdej kreatywnej dziewczyny (niezależnie od wieku), która lubi nadawać rzeczom  własny szyk, marka Gucci wprowadza nową usługę – zrób to sama.

O co chodzi i na czym to polega? Już wyjaśniamy.

Kastomizacja – innymi słowy personalizacja, przeróbka, nadanie produktowi niestandardowego, niepowtarzalnego wyglądu – świeci triumfy na całym świecie już od kilku lat. To ukłon w stronę klientek (klientów) którzy poszukują niebanalnych rozwiązań, a także świetny biznes dla modowych marek.

Teraz do ogólnego trendu dołącza Gucci. Włoska marka startuje z usługą personalizacji na wybrane modele. Na początek wybrano torebkę Dionysus, którą w tym sezonie entuzjastycznie przyjęły i pokochały wszystkie modne dziewczyny na świecie (w Polsce z taką torebką pokazuje się między innymi Jessica Mercedes).

Co w temacie kastomizacji oferuje Gucci? Całkiem sporo! Teraz sama możesz zadecydować niemal o każdym szczególe swojej torebki: wybrać kolor, typ skóry, dopasować długość paska i dodać do niej różne naszywki, których w kolekcji jest niemało, a są to między innymi: napisy, smoki, pszczółki, róże, piwonie.

„Sam proces personalizacji stanowi zaproszenie konsumentów marki Gucci do udziału w tworzeniu kolekcji”, mówią przedstawiciele firmy. Więc i ty możesz zostać projektantką swojej własnej torebki Gucci.

Usługa „zrób to sama”  nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale torebkę można kupić w sklepie Gucci w DH Vitkac w Warszawie.

W przyszłości serwis „zrób to sama” obejmie też inny asortyment, taki jak buty, ubrania. Czekamy z niecierpliwością!

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: