Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Dziecięca kolekcja od Givenchy

Dziecięca kolekcja od Givenchy
 Skandynawski styl,

Dziecięca kolekcja od Givenchy

20 kwietnia, 2017

Pomysł stworzenia linii ubrań Givenchy Kids zainicjował były już dyrektor kreatywny marki, Riccardo Tisci. Projektant swoje pierwsze doświadczenia w ubieraniu najmłodszych ma już za sobą, gdyż to właśnie on był odpowiedzialny za stylizacje córki Kim Kardashian i Kanye Westa, North West. Dziewczynka pomimo tego, że nie ma jeszcze skończonych 4 lat, jest już uważana za jedną z najlepiej ubranych małych fashionistek. 

Po odejściu Tisci, stery w Givenchy przejmie Clare Waight Keller i to również ona będzie odpowiedzialna za kolekcję dla dzieci. 

W naszej galerii przedstawiamy pierwsze ujawnione dotąd projekty. Znajdziecie tu jeansówki, koszule i bluzy z gwiazdkami, tak charakterystycznymi dla Givenchy. W nową kolekcję Givenchy Kids ubierać się mogą dzieci do 12 lat. Przewidziane jest wypuszczenie około 120 projektów ubrań 60 dla dziewczynek, 40 dla chłopców i 30 dla najmłodszych dzieci. Oprócz casualowych stylizacji, Givenchy planuje też wypuścić ubrania na bardziej uroczyste okazje. Przedział cenowy linii plasować się będzie w okolicach od € 80 do € 300. Pierwszy drop kolekcji zostanie wypuszczony już w lipcu tego roku!

{images}

Inne Artykuły: