Inspirander

Strona główna / Styl / Trendy / CdMDiary – nowy portal Caroline de Maigret i Chanel

CdMDiary – nowy portal Caroline de Maigret i Chanel
 Styl,

CdMDiary – nowy portal Caroline de Maigret i Chanel

3 grudnia, 2016

Modelka, producentka muzyczna, ambasadorka Chanel i wieloletnia muza Karla Lagerfelda, po niemal 20 latach współpracy otwiera własny portal internetowy. Wirtualny pamiętnik Caroline de Maigret stworzyła przy współpracy z matczynym domem mody.

Jak przyznaje twórczyni, portal powstał w odpowiedzi na potrzebę dzielenia się z innymi własnym pomysłem na styl i modę. CdMDiary modelka zaprojektowała jako przestrzeń, w której opowiada o sobie, osobistych inspiracjach i muzyce, którą sama tworzy i która stanowi w jej życiu ważny punkt. Na internetowej witrynie Caroline De Maigret znajdziemy ulubioną playlistę autorki, najlepsze książki, inspirujące sesje, odkryjemy intymne szczegóły i zdjęcia z backstage’u oraz kulisy wieloletniej współpracy z Chanel.

{images}

Z okazji uruchomienia strony w paryskim butiku Chanel na Avenue Montaigne odbyła się oficjalna gala i sesja zdjęciowa, oraz kameralna konferencja prasowa, która zainaugurowała uruchomienie portalu. Aby pogratulować ikonie paryskiego domu mody przybyły gwiazdy francuskiego kina i kultury, między innymi Aymeline Valade, Laure Marsac i Marie-Ange Casta. 


Opracowanie: Maja Nowakowska

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: