Inspirander

Strona główna / Styl / Zakupy / Carrara by God Save Queens

Carrara by God Save Queens
 Styl,

Carrara by God Save Queens

18 października, 2016

Zachwycając się spektakularnymi, bijącymi rekordy popularności nazwiskami ze świata mody, często zapominamy o tym, co dostępne jest na wyciągnięcie ręki. Polska marka God Save Queens podbiła tegoroczny New York Fashion Week – czas dowiedzieć się czegoś więcej!

Nazwa nowej kolekcji Carrara pochodzi od małego, włoskiego miasteczka w regionie Toskanii, które słynie z… kamieniołomów. Zachwycająca sceneria kopalni białego marmuru stanowi intrygujące tło do tego, co marka God Save Queens przygotowała dla Was na ten sezon.

Zmysłowa kolekcja świetnie koresponduje z wybraną do kampanii modelką. Przed obiektywem Łukasza Ziętka stanęła Joy Corrigan – piękna, wyrazista amerykanka okrzyknięta wschodzącą gwiazdą światowego modelingu. Jej seksowne i kobiece ciało doskonale prezentuje projekty Karoliny Bernaciak, projektantki GSQ.

W nowej kolekcji znajdziecie aż 15 setów, w tym trzy rodzaje body i gorset. Po raz pierwszy pojawiło się też coś dla miłośniczek fiszbin! Linia Carrara obejmuje kilka modeli biustonoszy z fiszbiną, a także pasy do pończoch i peniuary. Tak jak w dotychczasowych propozycjach marki God Save Queens, dominuje czerń i transparentne siateczki. Całokształt to rodzaj opowieści skierowanej do świadomych swojej seksualności kobiet z wewnętrzną siłą, energią i odwagą do życia!

Zobaczcie całą kolekcję:

{images}

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: