Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Zakupy / Biały top na 3 sposoby

Biały top na 3 sposoby
 Skandynawski styl,

Biały top na 3 sposoby

27 czerwca, 2017

Biały top to obowiązkowa część każdej kobiecej garderoby, prawie jak mała czarna. O różnych fasonach, jednak pasuje do niemalże wszystkich okoliczności. Właśnie zaczęło się lato, więc tym bardziej musimy zaprzyjaźnić się z białym topem. Mimo to nie każda z nas ma pomysł, do czego go założyć. Z jakimi ubraniami go łączyć? Czerpiemy inspiracje prosto od blogerek modowych z całego świata. Oto biały top na 3 sposoby!

Biały top do ogrodniczek

Instagram/ @chiaraferragni

U Chiary Ferragni skąpy biały top możemy podziwiać w stylizacji na co dzień, w połączeniu z ogrodniczkami i stylową torbą o wyraźnym kolorze. Do tego delikatna biżuteria (dziś już nie boimy się łączyć złotej ze srebrną!) oraz modne, retro okulary przeciwsłoneczne. Taki outfit z białym topem sprawdzi się w każdy upalny dzień.

Biały top ekstrawagancko

Instagram/ @carodaur

Caroline Daur stawia na szalony i ekstrawagancki outfit z białym topem bez dekoltu. Do niego ubiera welurową spódnicę z wysokim stanem o szkarłatnym odcieniu i sandały o podobnej fakturze oraz kolorze. Decyduje się także na białe skarpetki z dyskretnym czarnym napisem, co może wydawać się kontrowersyjnym połączeniem wraz z sandałami na obcasie, ale z pewnością pozwala się wyróżniać. Jako dodatki Caroline dobiera sobie granatową torebkę, duże kolczyki i okulary. Ta wersja z białym topem jest zdecydowanie dla odważnych, ale lubimy takie szaleństwa w modzie!

Biały top w stylizacji festiwalowej

Instagram/ @sincerelyjules

Ostatnio festiwale muzyczne stanowią szerokie pole do popisu dla modelek i blogerek modowych. Można już wyodrębnić modę festiwalową jako odmienną kategorię, rządzącą się własnymi prawami. Julie Sariñana w tym roku na Coachelli pojawiła się w pięknej stylizacji, do której użyła właśnie białego topu, nieco szerokiego. Połączyła go z białymi krótkimi spodenkami z paskiem oraz długą narzutką w zdecydowanym kolorze. Outfit z białym topem dopełniają bordowe kozaczki i piękna ozdoba do włosów, przypominająca koronę.

Sprawdź też:

Sukienki na lato, które musisz mieć
Mule – hit lata 2017
Minimalistyczne kolczyki na lato


Opracowanie: Marta Bijan

Inne Artykuły: