Inspirander

Strona główna / Styl / Zakupy / ASOS + Saucony – niebanalna wersja klasycznych sneakersów

ASOS + Saucony – niebanalna wersja klasycznych sneakersów
 Styl,

ASOS + Saucony – niebanalna wersja klasycznych sneakersów

18 września, 2016

Brytyjska marka w ramach swojej ekskluzywnej linii premium ASOS White nawiązuje współpracę z Saucony. Efektem kolaboracji jest luksusowa wersja klasycznych sneakersów, tym razem nie tylko do biegania.

Saucony, które nieprzerwanie działa już od 1898 roku, od lat tworzyło buty sportowe, dedykowane biegaczom. W tym miesiącu doczekaliśmy się kultowego projektu w wersji casual. Najbardziej znany model Saucony Shadow 5000 nabiera niepowtarzalnego blasku i niebanalnego szyku.

{images}

Klasyczne sneakersy przekształcone w śmiałym i odważnym stylu zostały zaprojektowane w dwóch wersjach kolorystycznych. Brokatowe sneakersy możemy nabyć w kolorze głębokiego granatu lub w krwisto czerwonym odcieniu. Rubinowe ASOSy, które nie bez powodu kojarzysz na pewno z Czarnoksiężnikiem z krainy Oz, uzupełnione są luksusowymi elementami z lakierowanej skóry na zapiętkach, przy sznurowaniu buta i po bokach.

Czerwony, dedykowany kobietom, model Shadow 5000 będzie dostępny jedynie w ekskluzywnej wersji na ASOS White. Granatowymi sneakersami możemy cieszyć się już od 23 września w regularnej sprzedaży online.

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

Energetyczna reklama KENZO – perfumy na jesień
Pielęgnacja suchych włosów
Modne fryzury na jesień Rene Furturer

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: