Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Amanda Seyfried twarzą jesienno – zimowej kampanii Miu Miu

Amanda Seyfried twarzą jesienno – zimowej kampanii Miu Miu
 Skandynawski styl,

Amanda Seyfried twarzą jesienno – zimowej kampanii Miu Miu

3 lipca, 2016

Amerykańska aktorka Amanda Seyfried, którą znamy między innymi z ról w musicalach „Mamma Mia” czy „Nędznikach”, na początku miesiąca zadebiutowała jako modelka domu mody Miu Miu

Za tło dla nieprzeciętnej urody Amandy Seyfried posłużyła angielska posiadłość szlachecka Houghton Hall w Nortfolk. W komnatach rezydencji możemy zobaczyć gwiazdę kina otoczoną przez najlepsze twarze modelingu. Najnowszą kolekcję Miu Miu reklamują między innymi: Dasha Dogusheva – rosyjskiego pochodzenia modelka o niezwykłej, delikatnej, słowiańskiej urodzie; egzotyczna Dilia Martins i dopełniająca kontrastu oraz różnorodności, czarnoskóra modelka Mayowa Nicholas.

Nowa kampania New Normal Giorgio Armani

Jesienna kampania Giorgio Armaniego to celebracja różnorodności kobiecej urody. Piękne i niebanalne zdjęcia najnowszej linii kobiecych ubrań New Normal to międzynarodowe, prasowe wydarzenie…

Zdjęcia najnowszej kolekcji to nowatorskie podejście do fotografii modowej. Brytyjski artysta Alasdair McLellan postanowił wykonać fotografie w formie kolażu. Połączony z duchem retro, w jakim utrzymane są najnowsze projekty Miu Miu. Stanowi ciekawy kontrast modernistycznej, nowoczesnej formy z tradycyjnym stylem vintage i staroangielskim klasycznym, dworskim krajobrazem. Retro klimat podkreślają kwiatowe printy, wełniane swetry, falbanki, babcine sukienki i opaski na głowę w stylu lat 20.

Marka Miu Miu zaprezentowała jedną z najciekawszych kampanii tego roku. Fotografie McLellana to leniwe narracje przedwojennych, podmiejskich ogrodów w szlacheckich posiadłościach. Z tradycyjną herbatą o piątej po południu, grą w krykieta i dancingami w stylu retro. Nabierają charaktru w kolażowym zestawieniu mocnych, nieprzydymionych kolorów, wyraźnych i dopracowanych sylwetek modelek, które pozbawione są delikatności, skromności i zamyślenia panien z lat 20.

Opracowanie: Maja Nowakowska

Inne Artykuły: