Inspirander

Strona główna / Styl / Adidas i Kanye West rozszerzają działalność

Adidas i Kanye West rozszerzają działalność
 Styl

Adidas i Kanye West rozszerzają działalność

30 czerwca, 2016

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów butów stworzonych przez znanego rapera Kanye Westa. Adidas znacznie poszerza swój asortyment produktów z linii YEEZY, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczą wielkie kolejki i modele kupione za niebotyczne sumy.

Kolekcje stworzone przez Kanye Westa pojawiały się tylko sezonowo i były ograniczane ilościowo, teraz Adidas planuje rozwój marki i stworzenie odrębnych sieci sklepów pod szyldem YEEZY.

Nowy projekt to także rozwój i zmiana stylu. Nowe buty YEEZY mają być nie tylko sneakersami streetwear’owymi, marka planuje poszerzyć asortyment o modele dedykowane dla sportowego lifestyle’u. Zmiana konstrukcji buta oraz design’u ma zapewnić ekspansję kolekcji na rynek sportowy.

Zaplanowane zmiany przez markę Adidas to przede wszystkim otwarcie kolekcji, nie tylko na sport, ale również na płeć oraz znacznie szerszą, globalną dostępność.

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

Co spakować na festiwal – nasz niezbędnik

Jeśli już spakowałaś swój bilet na tegoroczny Open’er Festiwal, zobacz co jeszcze powinno znaleźć się w twojej walizce. W środę rusza…

Naszywki na ubraniach – trend 2016 (zrób to sama)

Jedno spojrzenie na jesienne trendy 2016 i wszystko jasne! Ponadczasowy denim wykracza poza dotychczasowe standardy „baby blues”. Chociaż niektóre z nas mogą nie…

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: