Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / 9 najlepszych stylizacji gwiazd z festiwalu Coachella 2017

9 najlepszych stylizacji gwiazd z festiwalu Coachella 2017
 Skandynawski styl,

9 najlepszych stylizacji gwiazd z festiwalu Coachella 2017

21 kwietnia, 2017

Coachella to jeden z najpopularniejszych festiwali muzycznych na świecie. Swoją nazwę impreza wzięła od miejscowości położonej w środkowej części hrabstwa Riverside w Kalifornii w USA, gdzie odbywa się co roku w pierwsze dwa weekendy kwietnia. 

Poza oczywistym niezwykłym przeżyciem muzycznym, gdzie co roku zbiera się śmietanka najpopularniejszych gwiazd estrady, festiwal słynie z oryginalnych i nietypowych stylizacji swoich uczestników. Te najbardziej spektakularne należą zazwyczaj do celebrytów, dla których Coachella to swoisty pokaz mody, możliwość zaprezentowania swojego unikalnego stylu. W ten weekend odbędzie się już druga odsłona festiwalu w tym roku. W oczekiwaniu na to, jakimi stylizacjami znowu zaskoczą nas gwiazdy, przypomnijmy sobie najlepsze looki sprzed tygodnia. 

W naszej galerii zebraliśmy dla Was najciekawsze odsłony festiwalowego image’u gwiazd z pierwszych stron gazet. Być może zainspirujecie się nimi jadąc na nadchodzące letnie festiwale. Jeśli tak – jedno jest pewne – na pewno zwrócicie na siebie uwagę. 

{images}

Inne Artykuły: