Inspirander

Strona główna / TEMAT DNIA / Thai Bali SPA – ZDROWY SEN #BEAUTY SLEEP

 Miejsca, hotele, SPA,

Thai Bali SPA – ZDROWY SEN #BEAUTY SLEEP

3 sierpnia, 2020
Pozwól, że zabierzemy Cię dzisiaj w egzotyczną podróż w kierunku Dalekiego Wschodu – krainy uznawanej za kolebkę medycyny holistycznej. Ważną jej część stanowią masaże relaksacyjne, których nadrzędnym celem jest odprężenie ciała i umysłu. Masaże tajskie i balijskie od ponad 2000 lat redukują napięcie mięśniowe, poprawiają krążenie, wspomagają leczenie kontuzji, eliminują bóle pleców, szyi lub karku oraz wpływają pozytywnie na jakość snu. Mimo iż tradycja masażu relaksacyjnego zapoczątkowana został przez kraje Dalekiego Wschodu, relaksujące masaże tajskie i balijskie do Europy trafiły wraz z podróżnikami. Na Starym Kontynencie metody te rozgościły na dobre i do dziś uznawane są za wyjątkową formę relaksu. Relaksujące masaże to nieoceniona pomoc, dzięki której łatwo osiągniesz zdrowy sen. Masaże tajskie i balijskie oferowane przez Thai Bali Spa zapewnią Ci niezapomniane doznania!

Zdrowy sen z Thai Bali Spa – troska o ciało i wyciszenie emocjonalne

Eleganckie i egzotyczne wnętrza, aromatyczne olejki eteryczne oraz niesłychanie kojąca atmosfera, czyli Thai Bali Spa. Ta wyjątkowa przestrzeń tworzy warunki sprzyjające beztroskiemu, błogiemu odpoczynkowi. Tradycyjne masaże tajskie i balijskie sprawią, że Twoje ciało będzie odprężone i zregenerowane. Gwarantem jakości i autentyczności zabiegów wykonywanych w salonach Thai Bali Spa są wykwalifikowani specjaliści – tajlandzcy i balijscy masażyści doskonale znają techniki relaksacyjnych rytuałów.
Thai Bali Spa oferuje szeroką ofertę masaży. Jeśli ciężko będzie Ci dokonać trafnego wyboru, eksperci z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości. Oprócz masaży tajskich i balijskich, możesz skorzystać także z takich zabiegów jak masaż pleców, ramion i głowy, gorącymi kamieniami oraz świecą.

Masaż tajski na zdrowy sen

Praktykowany od ponad 2000 lat masaż tajski jest jedną z najstarszych technik relaksacyjnych na świecie. Ten niezwykle skuteczny zabieg wspomaga funkcjonowanie całego organizmu. Czy wiedziałaś, że masaż tajski łączy w sobie elementy akupresury, jogi, stretchingu oraz japońskiego masażu shaitsu? Ta wyjątkowa kompozycja elementów sprawia, że tajski masaż wykonywany jest z dość dużą siłą i intensywnością. Zabiegi o takim charakterze to idealna propozycja dla sportowców, którzy po wysiłku fizycznym potrzebują prawdziwej regeneracji fizycznej. Właściwości zdrowotne masażu tajskiego gwarantują, że zabieg poprawi krążenie, zwalczy bóle głowy oraz zadba o odpowiednie napięcie mięśni. Ponadto, relaksacyjny masaż to doskonałe rozwiązanie dla osób narażonych na długotrwały stres. Kojący masaż tajski w Thai Bali Spa zatroszczy się o Twoją kondycję psychiczną i wyciszy skołatane nerwy…

Masaż balijski na zdrowy sen

Masaż balijski, będący połączeniem akupresury, aromaterapii, ajurwedy i refleksologii, przeznaczony został dla osób cierpiących na bezsenność. Zabieg wykonywany w Thai Bali Spa rozluźnia napięcie mięśniowe, sprawiając, że sen staje się głębszy i spokojniejszy. Masaż balijski odblokowuje kanały przepływu energii, tym samym wprowadzając Cię w stan idealnej harmonii pomiędzy duszą i ciałem… Bardzo ważnym elementem zabiegu, który czerpie z indonezyjskich technik, są odprężające olejki eteryczne o zapachu róży, jaśminu lub ylang-ylang. A to wszystko przy akompaniamencie kojących dźwięków tradycyjnych pieśni rodem z egzotycznej wyspy Bali. Można się rozmarzyć!

Masaż świecą na zdrowy sen

Masaże świecą w Thai Bali Spa są idealnym ukojeniem dla skóry, która dzięki rozgrzanemu woskowi zostaje odpowiednio nawilżona. Oprócz niewątpliwego waloru pielęgnacyjnego zabiegu, ogromną rolę odgrywa kojący, zdrowotny zapach świecy, której aromat wprowadza w stan błogiego odprężenia. Mistyczny rytuał masażu świecą nie byłby kompletny bez odprężających olejków eterycznych, które zrelaksują ciało i umysł. Masaż świecą oferowany przez Thai Bali Spa pozostawi Twoją skórę zadbaną, odżywioną i lśniącą. Jest to więc idealne połączenie odnowy biologicznej z relaksem!

Masaż kamieniami na zdrowy sen

Thai Bali Spa posiada w swojej ofercie zabieg, który rozgrzewa ciało i przyspiesza proces przemiany materii – masaż kamieniami. Gorące kamienie układane są na ciele zgodnie z mapami rozmieszczenia punktów energetycznych, a następnie przesuwane wzdłuż łączących je kanałów, zwanych meridianami. Ta metoda, której celem jest usprawnienie przepływu energii, to świetnie remedium dla zmęczonego organizmu. Co więcej, ciepło kamieni, wnikające głęboko w mięśnie, rewitalizuje i odmładza skórę. Masaż kamieniami to prawdziwa przyjemność!
Inne warte uwagi rytuały oferowane przez Thai Bali Spa to kojące i odmładzające koktajle, w skład których wchodzą masaże olejkowe, peelingi oraz maski na bazie ekstraktów ziołowych. Te zabiegi sprawiają, że skóra zostanie zregenerowana i odmłodzona.
Zapamiętaj – zabiegi relaksacyjne, które rozgrzewają ciało, naprawdę potrafią zdziałać cuda! Masaże tajskie i balijskie oferują cudowne emocjonalne wyciszenie – tak kluczowe dla pełnowartościowej regeneracji. Thai Bali Spa sprawi, że poczujesz się jak w raju!

__________

TEKST: Alicja Milczarczyk

Inne Artykuły: