Inspirander

Strona główna / Styl życia / Inspirander poleca / TARGI MODY GRAND BAZAR – NA CO POLOWAĆ?

TARGI MODY GRAND BAZAR – NA CO POLOWAĆ?
 Inspirander poleca,

TARGI MODY GRAND BAZAR – NA CO POLOWAĆ?

6 marca, 2018

Wiosna oficjalnie zawitała do Warszawy – słońce świeci coraz mocniej, a dni są coraz dłuższe. To najwyższy czas na zakupy na nowy sezon i odświeżenie szaf. Targi mody GRAND BAZAR już w tę sobotę! Wybór jest ogromny- ponad 100 stoisk.  Jak nie przegapić tego co najważniejsze?

Inspirander podpowiada na co warto polować, żeby być modną wiosną. 

Grand Must Have:

Mo61 – spersonalizowane perfumy? Brzmi ekscytująco. Perfumiarz zaczyna od krótkiego wywiadu. Zapyta Cię o ulubione nuty zapachowe lub perfumy, stara się ocenić Twój styl, charakter, sposób bycia. Na tej podstawie prezentuje konkretne nuty zapachowe z bogatej biblioteki zapachów Mo61.

Reinkreacja – to marka odzieżowa która odwołuje się do klasyki oraz minimalistycznych form. W swoich kolekcjach konsekwentnie wykorzystują kolor czarny i to je charakteryzuje. Minimalizm + czerń = zakup na  długie lata.

Fruit Bijoux –  pierścionki, które w większości nagłówków porównywane są do pudrowych cukierków. Jak wiadomo ss18 to sezon stoi podznakiem pasteli, więc taka biżuteria będzie strzałem w dziesiątkę. PS: pierścionki mają cudowną satynową powłokę, która niezwykle rozprasza światło.

Endorfinella – wciąż bardzo młoda polska manufaktura gdzie znajdziecie luksusową bieliznę. Ponad to w ofercie jest możliwość pełnego dostosowania projektów do indywidualnych potrzeb Klientek oraz realizację projektów na indywidualne zamówienie.

Saint Warsaw – smaczek dla miłośników VINTAGE. Dokładnie wyselekcjonowana odzież i obuwie a wszystko to zupełnie unikatowe i piękne. Ubrania z duszą.

Be the Sky Girl – produkty są kompilacją skutecznych, naturalnych składników aktywnych i pięknych zapachów. Zadbają o Twoją skórę i zmysły.

Mydlarnia u Franciszka „Co natura daje dla ciała i dla ducha” -motto marki które doskonale oddaje jej filozofię. Bardzo dobra jakość produktów i równie szeroki asortyment. My Szczególnie polecamy olej arganowy- Bio eliksir mlodości.

07.04.18, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Bracka 25 11.00-19.00

 

Inne Artykuły: