Inspirander

Strona główna / Styl życia / Porady / Sposób na długoletni związek

Sposób na długoletni związek
 Porady,

Sposób na długoletni związek

3 czerwca, 2016

Salma Hayek zdradza swój przepis na dobry i trwały związek. Co według niej jest podstawą długotrwałej i dobrej relacji? Nie, to nie seks!

Urodzona w Meksyku, pozostająca w wieloletnim i szczęśliwym związku małżeńskim z francuskim biznesmenem Francois-Henri Pinault (właścicielem marek takich gigantów modowych jak Gucci, Saint Laurent, and Balenciaga) zwierzyła się w wywiadzie udzielonym magazynowi Red (w czerwcowemu numerze) i zdradziła, co jest powodem jej udanego małżeństwa. Nie, nie chodzi tu o… więcej seksu.

 „To bardzo ważne, żeby dbać o tak zwaną chemię między dwojgiem ludzi” , – powiedziała w wywiadzie. „Musicie pielęgnować momenty, kiedy razem śmiejecie się, sytuacje, kiedy razem wspaniale się bawicie, trzeba wciąż romansować i flirtować”. Jeżeli twój związek przeżywa kryzys, potraktuj tę radę bardzo poważnie. Przypomnij sobie jak było na początku waszej relacji, staraj się to odrodzić, a dalej pieczołowicie  pielęgnuj.

 A jeżeli chcesz wejść w szczególny, może nawet erotyczny nastrój, skorzystaj z porady Salmy i zrób tylko to: zatańcz! „Nawet wówczas, gdy dopadają mnie takie momenty, kiedy szczególnie jestem niezadowolona z siebie czy ze swojego ciała, pamiętam, ze najważniejsze jest to, aby akceptować siebie taką, jaka jestem”,- powiedziała. „W tańcu próbuję wczuć się w każdy ruch, poczuć każdy mięsień. To jest sexy. Seksualność to coś, co inni widzą w tobie, to jest właśnie cieszenie się własnym ciałem, miłość do własnego ciała. Poczuj to w sobie, wykreuj tę emocję i staniesz się bardzo pociągająca. Po prostu tańcz i nie przejmuj się wyglądem. Nawet jeżeli tańczysz naprawdę okropnie, dalej tańcz” .

Jak bardzo zgadzamy się z Salmą!

A ty co sądzisz? Napisz swój sekret na pielęgnowanie związku. A jeżeli ta rada jest warta podzielenia się – nie czekaj, zrób to od razu. Będzie nam miło 🙂

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: