Inspirander

Strona główna / Styl życia / Technologie / Specjalny papier i technologia: innowacja Montblanc

Specjalny papier i technologia: innowacja Montblanc
 Styl życia,

Specjalny papier i technologia: innowacja Montblanc

7 września, 2016

Absolutna rewolucja w świecie tradycyjnych metod pisania! Montblanc stworzył produkt, który do tej pory mogliśmy podziwiać jedynie jako nierealną wizję przyszłości w filmach typu scient fiction.

Szerokie grono ekspertów opracowało technologię, która łączy przyjemność ręcznego pisania oraz potrzeby przetwarzania danych w wirtualnym świecie. Specjalny papier i pióro umożliwiają użytkownikowi przenoszenie swoich myśli na papier w sposób tradycyjny i natychmiastowego transferu zapisanych treści w wersję digitalową. Dzięki najwyższej klasy technologii, inteligentny zestaw od Montblanc rozpoznaje także 12 języków, w tym angielski, niemiecki, rosyjski i chiński. A wszystko to zamknięte w formie stylowego, luksusowego organizera z czarnej skóry.

„Nie ma nic lepszego od uczucia pisania na papierze w tradycyjny sposób, jednak wirtualna wymiana treści stała się w dzisiejszym świecie koniecznością” – mówi Jérôme Lambert, prezes zarządu marki Montblanc International.

„Augmented paper” łączy te dwa światy –tradycji i digitalu, otwierając przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości. Ten rewolucyjny produkt spełnia po prostu wszystkie oczekiwania: elegancki design, funkcjonalność i prostota użytkowania. Nie możemy się doczekać aż trafi do sklepów!

Opracowanie: Ania Tobiasz

Sprawdź rownież:

  1. Collecion II – nowa kolekcja biżuterii Magdaleny Frąckowiak

  2. TV show Woody’ego Allena z Miley Cyrus w roli głównej

  3. Znamy gwiazdy kalendarza Pirelli 2017
     

 

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: