Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Snoop Dogg będzie gotować razem z Marthą Stewart

Snoop Dogg będzie gotować razem z  Marthą Stewart
 Kultura,

Snoop Dogg będzie gotować razem z Marthą Stewart

20 sierpnia, 2016

Snoop Dog i Martha Stewart będą gotować dla zaprzyjaźnionych gwiazd w nowym TV show. Tej jesieni na antenie VH1 rusza reality show, w którym raper wraz z królową dobrego smaku i absolutną kulinarną wyrocznią, nie tylko dla wszystkich perfekcyjnych pań domu, będzie gotował dla grona zaprzyjaźnionych celebrytów.

{images}

Martha and Snoop’s Dinner Party, to ciekawy pomysł na kontrowersyjne połączenie dwóch wielkich osobowości amerykańskiego pop przemysłu. Stewart przyznaje, że najnowszy pomysł, to przede wszystkim celebrowanie tradycyjnej kuchni, fascynacja dobrym jedzeniem w otoczeniu największych gwiazd. Wspólne kolacyjne show ma być redefinicją tradycyjnej formuły programów o gotowaniu, nowy projekt to przede wszystkim odmiana i odnowienie znanych nam kuchennych serii telewizyjnych w zabawny, humorystyczny sposób.

Snoop z kolei dodaje, że łączy go z Marthą szczególna więź i porozumienie, które teraz powróciło. Program ma być ukoronowaniem wspólnie spędzonego czasu przy gotowaniu, dobrym jedzeniu i piciu, wraz z gronem ich ekskluzywnych przyjaciół. Ale udział rapera nie kończy się jedynie na roli współgospodarza Martha and Snoop’s Dinner Party. Snoop jest również producentem wykonawczym projektu dzięki współpracy telewizji z jego medialną spółką Mary Jane. Medialny biznes założony w zeszłym roku wraz z jego agentem Tedem Chungiem, skupiony jest wokół tematów bliskich muzykowi, związanych z marihuaną.

Nowe show to wielki powrót amerykańskiego gwiazdora współczesnej sceny muzycznej w świat mediów, z których ostatnio zniknął na rzecz szerokich i rozbudowanych planów biznesowych. Oprócz inwestowania w przemysł związany z marihuaną i stworzenia własnej linii nazwanej ‘Leafs by Snoop’, raper zainwestował w światowej sławy wielkie portale internetowe jak Reddit i Robinhood.

Kolaboracja z Marthą Stewart i egzotyczne połączenie śmiałej i prowokacyjnej osoby Snoop Doga z pierwszą amerykańską power woman, uznaną za ucieleśnienie ‘amerykańskiego snu’ i wyrocznię w kwestiach tradycyjnej kuchni, to program, który przyciągnie przed ekrany miliony widzów.

Zobacz jak razem przygotowują puree zeminiaczane. Czy Snoop Dogg sprawdzi się w nowej roli? Napiszcie w komentarzach.

 

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

10 brazylijskich filmów, które warto zobaczyć

Kultowe i szokujące stylizacje Madonny

Biżuteryjne usta – nowy makijaż ust od Path McGrath

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: