Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Skuteczne usuwanie tatuażu – KLINIKA AMBROZIAK

Skuteczne usuwanie tatuażu – KLINIKA AMBROZIAK
 Skandynawski styl,

Skuteczne usuwanie tatuażu – KLINIKA AMBROZIAK

15 sierpnia, 2018

KLINIKA AMBROZIAK – nowa era usuwania tatuaży

Tatuaże są najbardziej popularna techniką zdobienia ciała. Są co raz bardziej popularne w Polsce i na świecie. A co, jeżeli już nie jesteś zadowolona z jaskółki, którą zrobiłaś lata temu? A może chcesz pozbyć się imienia chłopaka, którego już dawno Wzór przestaje ci się podobać, zmienia się gust, a z biegiem lat tusz zaczyna blaknąć?

Laseroterapia jest obecnie najbardziej skuteczną metodą usuwania tej niechcianej ozdoby ciała. 

Laser Enligheten trzeciej generacji jest obecnie najnowocześniejszym i najbardziej wszechstronnym medycznym systemem laserowym. Ultrakrótkie, piko sekundowe impulsy oraz trzy długości fali w jednym urządzeniu pozwalają uzyskać rezultaty do tej pory nieosiągalne. Laser Pico Geness jest już w Polsce – w Klinice Ambroziak.  


JAK DZIAŁA Laser Pico Geness?

Laserowe usuwanie tatuażu polega na poddaniu powierzchni skóry działaniu impulsów świetlnych w celu rozbicia barwnika. Cząsteczki pigmentu zostają usunięte przez układ odpornościowy. Usunięcie tatuażu zależne jest od jego wielkości. W grę wchodzą też indywidualne predyspozycje każdej osoby. Czarne tatuaże są łatwiejsze do usunięcia niż kolorowe.   

Ilość zabiegów jest zalezna od wielkości tatuażu oraz ilości użytych kolorów. Zabiegi wykonuje się w odstępnie 4-8 tygodni. 

Największą zaletą lasera jest brak uciążliwych dolegliwości bólowych. 

Laser Enligheten Pico Genesis został stworzony nie tylko do usuwania tatuażu.
Urządzenie ma bardzo szeroki zakres działania:


  • Trwale leczy przebarwienia hormonalne
  • Usuwa rozstępy
  • Napina skórę powiek
  • Jest to jedyne urządzeni na rynku, którym można poprawić skórę w trybie frakcyjnym bez bólu i bez okresu rekonwalescencji


Czy zabieg jest bolesny?

Zastosowana technologia superkrótkich impulsów znacząco ogranicza efekt cieplny w tkankach. Dlatego też większość zabiegów nie wymaga znieczulenia. Wyjątkiem mogą być pierwsze zabiegi usuwania mocno wybarwionych tatuaży oraz usuwanie rozstępów. W tych przypadkach stosuje się znieczulenie miejscowe.Zalecenia pozabiegowe

Ochrona przed promieniowaniem UV przez 4 tygodnie po zabiegach. Stosowania kremów łagodzących bezpośrednio i przez kilka dni po zabiegu. U pacjentów ze skłonnościami do opryszczki – stosowanie doustnego acykloviru.


Chcesz się pozbyć przbarwień, rozstepów lub tatuarzy? 
Umów się na konsultację w Klinice Ambroziak. 

 

Inne Artykuły: