Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Powstanie serial o legendach mody – Annie Wintour i Tinie Brown

Powstanie serial o legendach mody – Annie Wintour i Tinie Brown
 Kultura,

Powstanie serial o legendach mody – Annie Wintour i Tinie Brown

17 maja, 2017

Świat mediów znany jest z zażartej rywalizacji i trudnej przyjaźni między silnymi osobowościami, które go tworzą. Bardzo często relacje te stają się idealnym materiałem, który można przenieść na ekran. W tym przypadku nie mogło być inaczej! Powstanie serial o niezwykle ciekawej historii relacji Anny Wintour i Tiny Brown!

Zarówno Wintour jak i Brown to Brytyjki, które w latach 90. zaczęły odnosić spektakularne sukcesy w USA. Wintour jako redaktor naczelna amerykańskiego Vogue, Brown jako redaktor naczelna Vanity Fair. Dwie kobiety, dwa największe czasopisma o modzie. Łączy je przede wszystkim determinacja w dążeniu do celu i umiejętność radzenia sobie w świecie całkowicie zdominowanym przez mężczyzn, w którym królują intrygi i wieczna rywalizacja. 

Mini serial pt. “All That Glitters” wyprodukowany zostanie przez sieć telewizyjną Bravo. Jak zapowiadają twórcy, produkcja będzie oparta na książce autorstwa Thomasa Maiera pt. “Newhouse: All the Glitter, Power and Glory of America’s Richest Media Empire and the Secretive Man Behind It”. Za serial odpowiadać będzie Gale Anne Hurd, która pracowała przy takich międzynarodowych produkcjach jak np. “The Walking Dead”. Do tej pory, nie znamy jeszcze odtwórczyń głównych ról. Wstępnie, “All That Glitter” będzie trwać sześć godzin z podziałem na odcinki.

Z niecierpliwością czekamy na premierę tej wyjątkowej produkcji!

Sprawdź też:

Reżyserski debiut sióstr Mulleavy  

Anna Wintour na okładce The Business of Fashion

Kolejny mężczyzna na czele biblii mody dla kobiet!

 

Inne Artykuły: