Inspirander

Strona główna / Styl życia / Design / Powstaje sieć hoteli Karla Lagerfelda

Powstaje sieć hoteli Karla Lagerfelda
 Design,

Powstaje sieć hoteli Karla Lagerfelda

18 października, 2016

83 letni dyrektor kreatywny Chanel postanowił rozszerzyć swoje wpływy i ogłosił start nowego projektu. Karl Lagerfeld Hotels & Resorts jest nowym pomysłem projektanta na wielkie wejście w branżę hotelarską w luksusowym stylu Chanel.

Autorski biznes plan Karla Lagerfelda obejmuje start nie tylko wytwornych hoteli i bogatych rezydencji, w planach jest również poszerzenie oferty z branży rozrywkowej i restauracyjnej. Obok najwyższej klasy ośrodków wypoczynkowych powstaną prywatne kluby nocne i restauracje sygnowane nazwiskiem projektanta.

Otwarcie pierwszego hotelu zaplanowane jest już na przyszły rok. Hotel Karla Lagerfelda ma stanąć w chińskim Las Vegas – Makau. Stolica luksusowych kasyn notujących rekordowe przychody już niedługo stanie się kolebką nowego biznesu projektanta.

Najnowszy projekt Karla Lagerfelda nie będzie jego debiutem na tym polu, efekty pracy designera przy projektowaniu wnętrz możemy podziwiać w Paryskich czy Monakijskich hotelach. Swój ekskluzywny ośrodek Karl Lagerfeld zaplanował na 270 pokoi. A autorska wizja dyrektora Chanel ma być połączeniem aktualnych trendów i minimalistycznych wpływów współczesnej architektury z bogactwem XIX-wiecznego stylu.

Opracowanie: Maja Nowakowska

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: