Inspirander

Strona główna / Święta i przyjęcia / Karnawał / Zimowy zestaw rozgrzewający

Zimowy zestaw rozgrzewający
 Karnawał,

Zimowy zestaw rozgrzewający

14 grudnia, 2008

Zima nie jest taka zła, jak ją malują. Za oknem mróz, gdy wychodzimy z pracy jest już całkiem ciemno, ale jest wiele sposobów, by poprawić sobie samopoczucie. Pięknie pachnące świecie, ciepłe miękkie koce, grube skarpety – o tej porze roku warto przygotować rozgrzewający zestaw, który umili nam długie zimowe wieczory.

Otulona w ulubioną kapę, leżysz wygodnie na sofie, trzymając w rękach kubek gorącego kakao, pod kocem trzymasz termofor, który cudownie rozgrzewa twoje nogi i rozluźnia mięśnie. Po prostu szczyt błogości! Możliwy do zdobycia, jedynie zimą. Oto czego potrzebujesz, by było ci ciepło, miło i wygodnie:

Termofor – pojemnik napełniany gorącą wodą, który rozgrzewa ciało. Nowoczesne termofory wyglądają bardzo estetycznie, bo mają urocze pluszowe, miękkie w dotyku pokrycia.

Świece do aromaterapii – najlepsze są ekologiczne z pszczelego wosku oraz te, które pachną cynamonem, pomarańczą, paczuli, kojarzą się ze świętami, dzieciństwem, poczuciem bezpieczeństwa.

Podgrzewane skarpety – baterie w skarpetach to nie żart. Możesz je kupić w sklepach internetowych. Idealny produkt dla zmarzluchów, trzymają ciepło przez kilka godzin. Jeśli nie jesteś fanką gadżetów, możesz założyć tradycyjne wełniane skarpety, ogrzane wcześniej na kaloryferze.

foto: 123 RF

ZOBACZ TAKŻE PODOBNE ARTYKUŁY:

Jak zrobić domowe spa?

5 domowych sposobów na zniszczone włosy

Maseczki upiększające

 

Inne Artykuły: