Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Podsumowanie: 5 najlepszych komedii romantycznych 2017 roku!

Podsumowanie: 5 najlepszych komedii romantycznych 2017 roku!
 Kultura,

Podsumowanie: 5 najlepszych komedii romantycznych 2017 roku!

4 stycznia, 2018

Instagram/@liamscicluna
Rok 2017 przyciągnął do kin miliony widzów. Ogromną popularnością cieszyły się produkcje o miłości, zarówno te polskie jak i zagraniczne. Wybraliśmy dla Was 5 najlepszych komedii romantycznych minionego roku! Jeśli jeszcze nie widziałaś, którejś z nich, koniecznie nadrób zaległości!

La La Land

Przepiękna opowieść  o miłości w formie musicalu, którą pokochały miliony! Para marzycieli, miłość do muzyki, spełnianie snów oraz akceptowanie tego, co nieodwracalne. Film z rozmachem, zawieszony między tradycją, a nowoczesnością. Dla nas to zdecydowanie komedia romantyczna numer 1!

Ciemniejsza strona Greya

Druga część popularnej komedii romantycznej opowiadającej historię młodej kobiety, która związała się z dość specyficznym mężczyzną. Trudny wybór: miłość czy pożądanie?  Czy młody biznesmen wygra walkę ze swoimi wewnętrznymi demonami?

Listy do M 3

Polska komedia romantyczna ze świątecznym klimatem w tle. Wzruszająca, a zarazem zabawna historia bohaterów, którzy zmagają się z licznymi przeciwnościami losu. Film bardzo relaksujący, lekki i humorystyczny.

Porady na zdrady

Historia, która poruszy każde kobiece serce! Zabawny i przyjemny film, idealny na odreagowanie po całym tygodniu pracy.

Paryż może poczekać

Piękna opowieść o poznawaniu życia od nowa. Historia osadzona w urokliwej Francji, wypełniona dobrym jedzeniem, humorem i lekkością. Ta komedia romantyczna pobudza zmysły!!!


Opracowanie: Edyta Paszkowska

Sprawdź też:
7 najlepszych komedii w historii kina
5 hitów 2017 roku
9 alternatywnych zespołów i artystów, których musisz poznać!

Inne Artykuły: