Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Playlista na świąteczne porządki!

Playlista na świąteczne porządki!
 Kultura,

Playlista na świąteczne porządki!

14 kwietnia, 2017

Święta Wielkanocne kojarzą nam się przede wszystkim z ciepłem domowego zacisza, rodzinną atmosferą i pysznymi, tradycyjnymi potrawami. Nie możemy jednak zapominać, że te wszystkie przyjemności poprzedzone muszą być obowiązkowym, świątecznym sprzątaniem! Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy playlistę, przy której pranie, mycie okien i polerowanie podłóg miną szybko… a nawet przyjemnie!

Beyonce – Diva

Na samym początku naszego dzisiejszego sprzątania proponujemy Wam królową R&B i jeden z jej największych hitów. W końcu nawet podczas zmywania naczyń możemy poczuć się jak prawdziwe diwy! 

TLC – No Scrubs

Jest naukowo udowodnione, że podczas śpiewania czas mija szybciej. Organizując więc w swoich czterech kątach mini karaoke, możesz sprawić, że sprzątanie zajmie Ci dużo mniej czasu. Przebój legendarnego już girlsbandu TLC, No Scrubs na pewno sprawdzi się na mały, domowy koncert!

Cyndi Lauper – Girls Just Want To Have Fun 

Po mini karaoke, w ramach świątecznych porządków, możecie zorganizować sobie małą, jednoosobową imprezę. Taneczne rytmy od Cyndi Lauper pozwolą Wam w iście szampańskim nastroju odkurzyć wszystkie kąty!

Survivor – Eye of the Tiger

Czasem zdarza się tak, że sprzątanie to walka. Musimy uporać się wówczas z takimi wrogami jak stos brudnych naczyń, zakurzone półki i smugi na oknach. Do bojowego nastroju trzeba się dobrze przygotować. Pomoże w tym międzynarodowy przebój grupy Survivor, napisany specjalnie na zamówienie Sylvestra Stallone i użyty w hicie kinowym Rocky III! 

Red Hot Chili Peppers – Can’t Stop

Jak pewnie zauważyłyście, piosenki, które proponujemy cechuje energetyczne, dynamiczne tempo. Can’t Stop amerykańskiej legendy rocka, RHCP, zdecydowanie nie odbiega od tego opisu. 

Katarzyna Łaska – Mam tę moc

Na pierwszy rzut oka, wybór ten może dziwić. Gwarantujemy jednak, że moc, która w Was wstąpi podczas słuchania tej piosenki sprawi, że czystość Waszego domu będzie na miarę perfekcyjnej pani domu! 

Queen – We Are The Champions

Doszłyśmy do końca sprzątania. Spójrzcie teraz na Wasze błyszczące okna i podłogi, pusty zlew i poukładane w kostkę ubrania. Jesteście prawdziwymi zwycięzcami. Przebój brytyjskiej grupy Queen z 1977 roku jest dla Was prezentem za wszelkie trudy świątecznych porządków. Teraz możecie w pełni cieszyć się wielkanocną atmosferą! Wesołego Alleluja!


Opracowanie: Aleksandra Michalska

Inne Artykuły: