Inspirander

Strona główna / Styl życia / Playlista na dzień dobry

Playlista na dzień dobry
 Inspirander poleca,

Playlista na dzień dobry

3 kwietnia, 2020

Kiedy wstajesz rano w pochmurny dzień, dźwięk budzika jest jedną z ostatnich rzeczy, które chciałbyś usłyszeć. Co mogłoby sprawić, że z ochotą wyskoczysz z łóżka? Tylko nasza playlista na dzień dobry! Posłuchaj specjalnie dobranych przez nas kompozycji, a odnajdziesz w sobie niewyczerpany potencjał energii. Tego właśnie potrzebujesz na dobry początek dnia!

Dobrze dobrana muzyka może mieć wielki wpływ na nasz humor i funkcjonowanie przez cały dzień. Stymuluje produkcję neuroprzekaźników w mózgu, które odpowiadają za nasz nastrój. Playlista na dobry początek dnia, którą masz przed sobą, podniesie u Ciebie poziom dopaminy już od momentu, kiedy wstaniesz z łóżka, generując od razu energię na cały dzień.

Zestaw poniższych propozycji bogaty jest w utwory zróżnicowane zarówno pod względem stylu, jak i emocji oraz wrażeń, których doświadczysz. Decydując się na playlistę na dzień dobry, napotkasz na powoli narastające, rytmiczne uderzenia, w sam raz na spokojny start słonecznego dnia. Próbując kolejnych smacznych kąsków z zestawienia, poczujesz, że niektóre wybrane prze nas numery zakręcą Cię orientalnym twistem, inne z kolei zagwarantują dużo większą dawkę energii.

Znajdziesz tu afrobeat, neo-soul, jazz z dominującą rolą saksofonu i afrykańskimi korzeniami, ale i kilka kawałków w sam raz na leniwe śniadanie i refleksje przy porannej kawie. Playlista na dzień dobry to nuty, które przypomną o boskich, włoskich wakacjach i podróżach. Nie zabraknie jednak też polskiej, lekko surrealistycznej, aczkolwiek bardzo przyjemnej i melodyjnej wizji świata. Przetestuj doskonałe kawałki na dobry początek dnia!

269,00 
429,00 
309,00 
269,00 

Audiofly: „6 Degrees feat. Fiora (Tale Of Us Remix)”

Valeron – “Delos (Original Mix)”

Jeff Kashiwa: “The Attraction”

Erykah Badu: “Appletree”

Rodriguez Jr. feat. Liset Alea: „The Heart Is A Woman”

Thievery Corporation: “Amerimacka”

Guts: “All or Nothing”

Aim: “Northwest”

LTJ: “I Don’t Want This Groove To Ever Ends”

Christos Fourkis: “Lonely Dance”

Lee Fields: “Honey Dove”

Be Svendsen: “Nabia”

Domenico Modugno: “Nel Blu Dipinto Di Blu”

Alex Cortiz: “Funk Me up Baby”

De-Phazz: “No Jive”

Ania Rusowicz: “Przebudzenie”

Tosca: „Annanas”

Nancy Sinatra: „You Only Live Twice”


Autor: Mateusz Kmita

Inne Artykuły: