Inspirander

Strona główna / Styl życia / Design / Perfumowane świece Thierry’ego Muglera

Perfumowane świece Thierry’ego Muglera
 Design,

Perfumowane świece Thierry’ego Muglera

28 września, 2016

Od niedawna ulubione, ponadczasowe zapachy kontrowersyjnego dyktatora mody są dostępne w postaci zapachów dla domu. Wśród bogatej linii woskowych perfum dla domu znalazły się między innymi dwa flagowe tytuły Muglera ANGEL i ALIEN. 

Seria ośmiu świec to kontynuacja dwóch najlepszych kolekcji Muglera. Dwa najbardziej szlachetne zapachy, które otwierają linię to odpowiedź na niezmiennie popularne i najbardziej rozchwytywane od wielu lat perfumy ANGEL i ALIEN. Nuty zapachowe flagowego Anioła w jednych budzą zachwyt, innych z kolei odpychają. Mocne perfumy o bardzo słodkim i ciężkim aromacie mają przywodzić na myśl wspomnienie dziecięcych łakoci. Z kolei ALIEN to wyjątkowo kobiecy zapach o jaśminowo-ambrowo-drzewnych nutach.

{images}

Pozostałe ze świec to linia zatytułowana ‘Les Exceptions’ związana z zapachami Couture, które swoją premierę miały w 2014 roku. Kolekcja Couture to perfumy w wersji unisex opisywane przez projektanta jako niezwykle odważne i eleganckie nuty zapachowe o wyraźnych i śmiałych aromatach. W tej linii znajdziemy dominację zapachów pomarańczy, nut skórzano-tytoniowych pomieszanych z ciepłymi przyprawami, zapach słodkiej wanilii, ciężkiego piżma, gruszki czy drzewa sandałowego.

Opracowania: Maja Nowakowska

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: