Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Penelope Cruz jako Donatella Versace w nowym serialu

Penelope Cruz jako Donatella Versace w nowym serialu
 Kultura,

Penelope Cruz jako Donatella Versace w nowym serialu

26 maja, 2017

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie Penelope Cruz jako Donatella Versace z serialu “Versace: American Crime Story”.

Hiszpańska aktorka wcieli się w postać słynnej projektantki, siostry założyciela legendarnego domu mody, Gianni Versace. Na pierwszym, opublikowanym przez stację FX zdjęciu, widzimy Cruz w długiej sukni o kolorze fuksji i w blond peruce. 

Fabuła serialu będzie opierać się na historii morderstwa Gianni Versace. Kreator mody został postrzelony 15 lipca 1997 roku przez seryjnego zabójcę Andrew Cunanana na schodach swego domu w Miami Beach. Oficjalny powód zabójstwa nie został ustalony, często łączy się jednak to zdarzenie z działaniami włoskiej mafii. 

Premiera serialu przewidziana jest na początek 2018 roku. Twórcą obrazu jest Ryan Murphy, który zasłynął takimi produkcjami jak np. “American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona”. W rolę Gianni Versace wcielił się wenezuelski aktor Edgar Ramirez, znany z takich filmów jak “Dziewczyna z pociągu” czy “Joy”. W serialu udział bierze też piosenkarz Ricky Martin, który zagrał długoletniego partnera Gianniego, Antonio D’Amico. 

Sprawdź też:

Powstanie serial o legendach mody – Annie Wintour i Tinie Brown

Nowy serial Netflixa z modą w tle – Girlboss!

Najlepsze piosenki z serialu Gossip Girl!

Najlepsze seriale z modą w tle

Inne Artykuły: