Inspirander

Strona główna / Styl życia / PATRONAT: TARGI OCH BAZAR

PATRONAT: TARGI OCH BAZAR
 Styl życia

PATRONAT: TARGI OCH BAZAR

15 lutego, 2018

Czujecie wiosenną energię? Już 25 marca BABCE do wynajęcia najlepsi polscy projektanci pomogą Wam rozbudzić się z zimowego snu dzięki nowym kolekcjom pełnym niebanalnych pomysłów! Kolejna edycja Och! Bazar zapewnia nie tylko zakupy, jakie postawią na nogi Wasz wiosenny wizerunek, ale także miejski modowy relaks!   Asortyment dobrze Wam znany: buty, ubrania, biżuteria, dodatki, akcesoria – premiery nowych marek oraz stali wystawcy! STREFY: FASHION // BEAUTY // CHILLOUT // FOOD.

Podczas trwania targów, na żywo, czas umili Wam Mike Okularczyk, przesympatyczny piosenkarz z Krakowa. Przyjdź i poczuj to sama. Zapraszamy!

WSTĘP NA TARGI JEST BEZPŁATNY!

ROZKŁAD JAZDY (zajęcia bezpłatne)

11:30 – “Psychologia Mody w wiosennej szafie!” – jak przygotować szafę na nadchodzący sezon opowie psycholog mody Ewa Jurczak z Psychologia Stylu, a o 12:30 porozmowia o szafie z gościem specjalnym Ewą Żmudą-Jankowską – blogerką i influencerką lifestylową.

 13:00 – “Ciałem w mieście, głową w chmurach – sztuka relaksacji” – prostych sposobów na pozbycie się napięcia z całego dnia nauczy Was psycholog, psychoterapuetka, coach Jagoda Zajączkowska – Pogoda-ducha.pl.

 14:00 – “Nie bój się być piękna – fakty i mity o makijażu permanentnym” wszelkie wątpliwości, czy warto się zdecydować na takie zabiegi rozwieje Gabriela Śnieżko-Karubin z GABA Beauty.

 15:00 – “Emocje. Jak nasycić nimi to, co mówisz i piszesz?” – na to pytanie kompleksowo odpowie dziennikarka, redaktorką i trenerką biznesu Agata Górska ze Stacja Komunikacja.

16:00 Praktyczny pokaz Naturalnego Anti-Agingu Yogattractive™ z autorką metody, Olgą Szemley. Poznasz podstawy automasażu kolagenowego i zestaw podstawowych ćwiczeń ujędrniających mięśnie twarzy dla obrony przed grawitacyjnym opadaniem powiek, policzków, owalu twarzy oraz szyi. Dowiesz się także, jakie olejki stosować do Twojego typu skóry.

 

 

 

Inne Artykuły: