Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Papierowe wydanie – książka The Coveteur

Papierowe wydanie – książka The Coveteur
 Kultura,

Papierowe wydanie – książka The Coveteur

23 września, 2016

Internetowy magazyn modowy, który otwiera przed całym światem szafy największych ikon mody, wyznaczając najgorętsze trendy i ucząc współczesnych co i jak należy nosić, teraz z okazji pięciolecia swojej działalności wydaje książkę.

Papierowy album The Coveteur to dokumentacja stylu ponad czterdziestu bohaterów współczesnej branży modowej. Na stronach najnowszego wydania, opatrzonego słowem wstępnym Rosie Huntington-Whiteley, możemy obserwować ogromną ilość zdjęć, wywiadów i materiałów prasowych, zbieranych przez pięć lat intensywnej działalności Coveteur’a.

Książkowe wydanie The Coveteur to przekrój przez całą współczesną modę. Twórcy magazynu, Stephanie Mark i Jake Rosenberg, zbierali materiały podróżując po całym świecie. W książkowym wydaniu znajdą się najlepsze z nich, specjalnie wyselekcjonowane intymne portrety współczesnego świata różnorodności, oryginalnego stylu i niewyobrażalnego bogactwa, zamkniętego w szafach wartych miliony dolarów.

{images}

Wraz z autorami przyglądamy się szalenie stylowym garderobom gwiazd. W gronie bohaterów książki znaleźli się między innymi Cindy Crawford, Tommy Hilfiger, Christian Louboutin, Karlie Kloss, Oliver Rust, Rosie Huntington Whiteley, Miranda Kerr czy Hugh Hefner.

Coveteur Book będzie dostępny w sprzedaży już od 18. października.

Opracowanie: Maja Nowakowska

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: