Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Nowy serial Netflixa z modą w tle – Girlboss!

Nowy serial Netflixa z modą w tle – Girlboss!
 Kultura,

Nowy serial Netflixa z modą w tle – Girlboss!

24 kwietnia, 2017

Netflix to największa internetowa wypożyczalnia filmów na świecie. W swojej ofercie posiada wiele seriali bijących rekordy popularności, takich jak The Crown, o którym pisaliśmy tutaj. 21 kwietnia premierę miała kolejna propozycja platformy, serial, w którym moda gra pierwsze skrzypce, Girlboss! 

Producentem wykonawczym Girlboss jest amerykańska aktorka Charlize Theron. W rolę głównej bohaterki wciela sie Britt Robertson. Scenariusz serialu bazuje na książce #Girlboss. Opowiada historię życia założycielki internetowej platformy Nasty Gal, Sophii Amoruso. Bohaterka dała się poznać całemu światu w 2006 roku, kiedy jako 22-latka zaczęła sprzedawać ubrania na swoim koncie na eBay-u, a później rozwinęła wielomilionowy biznes modowy. W 2016 roku okrzyknięta została jako jedna z najlepiej zarabiających businesswoman na świecie przez magazyn Forbes. Los okazał się jednak przekorny, ponieważ w tym samym roku przedsiębiorstwo Amoruso, Nasty Gal ogłosiło bankructwo. 

Niezwykła historia pełna zaskakujących zwrotów akcji i mody. Czy to recepta na sukces? Na podstawie dotychczasowych produkcji platformy Netflix możemy założyć, że serial zyska wielbicieli na całym świecie. Na razie zakładamy wygodny dres, bierzemy przekąskę i oglądamy! 

 

Inne Artykuły: