Inspirander

Strona główna / Styl życia / Technologie / Nowatorski smartfon Philippe Starcka

Nowatorski smartfon Philippe Starcka
 Styl życia,

Nowatorski smartfon Philippe Starcka

3 listopada, 2016

Francuski designer, projektant modowy i autor fantastycznych, eleganckich modeli dużej i małej elektroniki. Niedawno debiutujący również w przemyśle perfumiarskim. Teraz Philippe Starck we współpracy z chińskim producentem elektroniki Xiaomi stworzył nowy telefon.

W najnowszym projekcie Philippe Starcka zachwyca przede wszystkim nowatorski design. Po raz pierwszy ekran telefonu o powierzchni ponad 6 cali zajmuje ponad 91 % powierzchni całego urządzenia. Nieograniczony krawędziami obudowy, wielki dotykowy ekran, nie tylko świetnie się prezentuje, ale rozpoczyna erę zupełnie nowych projektów i telefonów, które spełniają nowoczesne oczekiwania klientów. W momencie kiedy wiodący producenci, w tym iPhone dopiero przygotowywał się na wypuszczenie telefonu o nieograniczenie dużym ekranie, chińska firma wraz ze Starckiem już obdarzyła rynek swoim nowoczesnym pomysłem.

Tylny panel napakowanego techniką smartfonu wykonany jest z eleganckiej, połyskującej ceramiki. Jest to jeden z najstarszych a jednocześnie najbardziej trwałych i nowoczesnych technologicznie materiałów. W najdroższej, ekskluzywnej wersji telefonu boczne panele maja być dodatkowo pokryte 18-karatowym złotem. Bardzo prosty geometryczny desing i niemal nieograniczone możliwości telefonu staną się wyznacznikiem nowej rozbudowanej technologii. Od dawna oczekiwaliśmy na rynku projektu, w którym świetna estetyka spotyka się z zaawansowaną techniką. Xiaomi wyszło naprzeciw oczekiwaniom, łącząc świetne parametry, rozbudowany procesor, dużą pojemność pamięci wewnętrznej i zewnętrznej telefonu z łatwością użytkowania, ogromnym, przejrzystym ekranem oraz piękną i elegancką obudową. 

Sprzedaż Xiaomi Mi Mix ruszy już 4 listopada. Konkurencyjny na rynku sprzęt będzie dostępny w przystępnej cenie.

Opracowanie: Maja Nowakowska

 

 

Inne Artykuły: