Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Nowa odsłona Carpool Karaoke w produkcji Apple Music!

Nowa odsłona Carpool Karaoke w produkcji Apple Music!
 Kultura,

Nowa odsłona Carpool Karaoke w produkcji Apple Music!

1 czerwca, 2017

Znamy datę premiery nowej produkcji Apple Music, która opiera się na popularnym Carpool Karaoke z The Late Late Show James’a Cordena!

Kiedy 25 marca 2015 roku wyemitowany został pierwszy odcinek Carpool Karaoke z Mariah Carey, świat oszalał. Program, w którym największe gwiazdy muzyki śpiewają swoje piosenki w samochodzie prowadzonym przez brytyjskiego komika i aktora, James’a Cordena, zyskał fanów na całym świecie. Do tej pory powstały 33 odcinki i dwa wydania specjalne. W najsłynniejszym aucie na Ziemi wystąpili współcześni topowi artyści pop, tacy jak: Justin Bieber, Harry Styles, Lady Gaga, czy Coldplay. Nie zabrakło jednak żyjących legend przemysłu fonograficznego, a wśród nich Rod Stewart, czy Stevie Wonder

Pomysł samochodowego karaoke ze znanymi gwiazdami tak spodobał się Apple Music, platformie muzycznej firmy Apple, że firma postanowiła wyprodukować własną serię wideo opartych na idei programu Cordena, Carpool Karaoke: The Series. Pierwszy odcinek tego projektu zadebiutuje 8 sierpnia 2017 roku. 

Na ten moment wiadomo, że Corden będzie brał udział w realizacji jako twórca i producent. Nie będzie jednak prowadzącym program (i samochód), jak jest to w oryginalnej wersji Carpool Karaoke. Apple stawia na odcinki, w których dwie osoby w samochodzie będą celebrytami, parując ze sobą tym samych gwiazdy takie jak Shakira i Trevor Noah, czy Sophie Turner i Maisie Williams.

Zobacz też:

Nowy teledysk Lany Del Rey

Natalia Kukulska wraca z nowym singlem!

5 kultowych piosenek na majówkę!

Inne Artykuły: