Inspirander

Strona główna / Styl życia / Design / Nowa linia zapachowych świec Ladurée

Nowa linia zapachowych świec Ladurée
 Design,

Nowa linia zapachowych świec Ladurée

15 listopada, 2016

Gourmandowe aromaty słodkich wypieków zamknięte w uroczych, apetycznych słoiczkach to najnowsza zimowo-świąteczna propozycja zapachów dla domu od legendarnego francuskiego cukiernika.

Ladurée słynie przede wszystkim z najlepszych maleńkich, kolorowych makaroników podawanych w swoich luksusowych cukierniach na całym świecie. Marka co sezon proponuje również fanom swoich wypieków kolejne linie kosmetyków, perfum i kolekcje domowych zapachów inspirowanych naturalnymi składnikami i smakiem francuskich słodyczy.  Wszystkie świece Ladurée to mineralne, najwyższej jakości aromatyczne woski zamknięte w kolorowych, pastelowych słoiczkach, które przypominają urocze, bajkowe makaroniki.

{images}

Tym razem, do stałej linii ośmiu perfumowanych świec dołączyły dwie nowe odsłony zapachowe w sam raz na zimowe i świąteczne wieczory. Pierwszą z nich jest świeca inspirowana perfumami ‘Caprice’. Nowy perfumowany wosk to kwiatowy bukiet z dominantą aromatycznej konfitury różanej, nutami słodkiego karmelu i pudru ryżowego. Dla zwolenników owocowych ciast i słodkich dżemów Ladurée stworzyło zestaw dwóch mini świec, które wypełnią wnętrze ciepłym, domowym zapachem świeżo pieczonych drożdżówek, francuskich rogalików i soczystych truskawek. 


Opracowanie: Maja Nowakowska

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: