Inspirander

Strona główna / Styl życia / Modne kwiaty na lato

Modne kwiaty na lato
 Design,

Modne kwiaty na lato

7 maja, 2020
Poszukujesz pomysłów na modne bukiety, które będą nie tylko cieszyc oko, ale także dodadzą ci energii i zadbają o dobry nastrój? Sprawdź, jakie kwiaty i kompozycje są najmodniejsze na lato.

 

 

 

Życiodajna moc kwiatów
Kwiaty i rośliny mają nie tylko walory estetyczne i oczarowują swoim pięknem, przede wszystkim posiadają korzystne dla zdrowia właściwości, oczyszczają powietrze z toksyn, tłumią hałas i kojąco wpływają na nasze zmysły. Floryści namawiają, żeby tego lata otaczać się nimi, eksponować je wraz z ich tętniącymi życiem korzeniami oraz mięsistymi liśćmi. W ten sposób te zielone okazy odpłacą się życiodajną energią.

SPRAWDŹ PIĘKNE WAZONY w sklepie

Nowocześnie, nastrojowo i klasycznie
W nowoczesnych kwiatowych aranżacjach dominuje kolor zielony i biały. Kompozycje są nacechowane energią i poprzez ukazanie wijących się jak wąż korzeni czy drapieżnych liści, uwydatniają dziką naturę kwiatów i roślin.
Nastrojowe aranżacje są tropikalne i łączą jasną zieleń z mocnym różem. Wprowadzają niesamowitą radość i energię do pomieszczeń.
Styl klasyczny wyróżnia elegancja i nieregularna forma. Kompozycje wprowadzają nas w błogi nastrój i harmonię. Wazony są proste, szklane, drewniane lub porcelanowe.

 

 

Zdjęcie – wazony duńskiej marki Madam Stoltz. 

Dostępne w naszym sklepie >>

159,00 
35,00 
69,00 
59,00 

Letnia tendencja
Jest określona mianem „Zielona energia” sprawia, że bez wychodzenia z domu przenosimy się do tropikalnego lasu oraz dzikiej dżungli, będących źródłem inspiracji do jej tworzenia. Dominująca soczysta zieleń liści i wyraziste odcienie różu wprowadzają nas w świat botaniki i jej tajemnic. Zieleń jest synonimem harmonii, energii i równowagi, róż natomiast dobrego nastroju i radości z życia. Floryści w swoich kompozycjach eksponują liście i korzenie, dzięki czemu możemy poznać ich unerwienie oraz strukturę. W sezonie letnim kwiaty są wszechobecne i pobudzają do życia. Aranżacje kwiatowe pełnią funkcję dekoracyjną oraz tworzą enklawę przed zgiełkiem i hałasem dużych miast.

Dobry pomysł:
Umieszczaj kwiaty w przezroczystych naczyniach, dzięki temu uzyskasz niesamowity efekt i uwydatnisz to, czego na ogół nie zauważasz. Liście, korzenie, żywe kolory i piękne kwiaty sprawią, że nawet w deszczowy dzień będziesz tryskać energią i cieszyć się życiem.
Najmodniejszymi kwiatami tego lata są: Anturium(Anturium), Frezja (Freesia), Piwonia (Paeonia), Koper (Anethum), Dalia (Dahlia), Cantedeskia (Zantedeschia).

INSPIRACJE >>> WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZYM SKLEPIE

Inne Artykuły: