Inspirander

Strona główna / Styl życia / Design / Mindspace Warszawa – nowe miejsce do co-workingu

Mindspace Warszawa – nowe miejsce do co-workingu
 Design,

Mindspace Warszawa – nowe miejsce do co-workingu

31 maja, 2017

Mindspace Warszawa – inspirująca, designerska przestrzeń co-workingowa

Warszawską Halę Koszyki odświeżono w październiku 2016 roku.  Na jesień tego roku przewidziano kolejną zmianę. W tym popularnym gastronomicznym punkcie ma powstać Mindspace Warszawa – inspirująca, designerska przestrzeń co-workingowa o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych, rozmieszczone na trzech kondygnacjach Hali. 

Zaplanowano, że w biurze Mindspace Warszawa będzie mogło przebywać jednocześnie ok. 450 osób. Coworking jest dziś bardzo popularny, bowiem coraz więcej osób pracuje jako freelancerzy. Dla niektórych praca wśród innych – mimo że każdy zajmuje się odrębnymi, własnymi zleceniami – daje poczucie wspólnoty i komfortu. Wolni strzelcy wychodzą z domów, by siedzieć w kawiarniach i pracować. Mindspace co-working stanie się siedzibą zarówno freelancerów, jak i przedsiębiorców, pracowników innowacyjnych przedsiębiorstw, małych i średnich firm czy start-upów specjalizujących się w dziedzinie technologii. 

Warszawa dołącza do powstałej już wcześniej sieci punktów Midspace Warszawa, mających siedzibę w Berlinie, Tel Awiwie i Hamburgu. Na przyszły rok planowane są kolejne otwarcia m.in. w USA.  Miejmy nadzieję, że polscy freelancerzy oraz przedsiębiorcy zyskają dzięki Mindspace szansę na rozwinięcie swoich skrzydeł i zdobycie kontaktów w Izraelu czy Niemczech. 

(zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych Mindspace, są na nich punkty co-workingowe w Tel Awiwie)


Opracowanie: Marta Bijan

Sprawdz też: 

5 sposobów na zarabianie w domu

Luksusowy projekt od biura Zahy Hadid

 

Inne Artykuły: