Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Playlista na poprawę humoru!

Playlista na poprawę humoru!
 Kultura

Playlista na poprawę humoru!

10 marca, 2017

Za oknem szaro i buro. Przesilenie wiosenne, o którym pisaliśmy tutaj http://www.inspirander.pl/kuchnia/badz-szybszy-niz-wiosenne-przesilenie-polskie-superfoods-z-urzadzeniem-thermomix daje się we znaki chyba większości z nas. Mamy jednak dwie dobre wiadomości! Dzisiaj jest piątek, a poniżej, przygotowana specjalnie dla Was playlista piosenek poprawiających humor! Gwarantujemy, po przesłuchaniu, dzień od razu stanie się lepszy! 

1. The Beatles – Twist and Shout

Zaczynamy od klasyki. Legenda głosi, że John Lennon podczas nagrywania tego utworu miał poważne zapalenie gardła. Początkowo sesja miała zostać odwołana, Beatlesi zdecydowali jednak, że zachrypnięty głos Lennona nadaje piosence charakteru i sprawia, że jest jeszcze lepsza!

2. Katrina & The Waves – Walking On Sunshine

Choć słońce w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza, to utwór rockowej grupy Katrina & The Waves sprawi, że od razu nabierzecie energii na cały weekend! 

3. Bobby McFerrin – Don’t Worry Be Happy

Jeden z najbardziej pozytywnych utworów w historii muzyki! Po prostu, don’t worry, be happy!

4. Skaldowie – Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

Na naszej składance nie mogło zabraknąć polskiego akcentu. Czy to, że ktoś nas pokochał nie wprawia w dobry nastrój?

5. Toploader – Dancing in the Moonlight

Perspektywa tańca w blasku księżyca jest niezwykle kusząca, nie uważacie? Już od pierwszych sekund nogi same rwą się do tańca!

6. The 1975 – The Sound

Bijący ostatnio rekordy popularności brytyjski zespół The 1975 namawia nas w swoim hicie z ostatniej płyty do zrobienia wielkiego hałasu! 

7. Taylor Swift – Shake It Off

Zgodnie z poradą amerykańskiej gwiazdy muzyki pop „Łamacze serc, nadal będą je łamać, a fałszywi ludzie nadal będą fałszywi”, więc pozostaje nam tylko zaśpiewać razem z Taylor „shake it off” – czyli otrząsnąć się ze wszystkich trosk!

8. The Weeknd – I Feel It Coming ft. Daft Punk 

Dokładnie dzisiaj przypada premiera teledysku do najnowszego singla The Weeknd. Zarówno piosenka, jak i nazwa samego artysty to powody, żeby przestać się smucić!


Opracowanie: Aleksandra Michalska

Inne Artykuły: