Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kocham Warszawę / KOCHAM WARSZAWĘ – 6 modnych klubów nocnych

KOCHAM WARSZAWĘ – 6 modnych klubów nocnych
 Kocham Warszawę,

KOCHAM WARSZAWĘ – 6 modnych klubów nocnych

6 marca, 2020

Wiemy gdzie grają najlepsi DJ-e, gdzie zachwyci Was design, w którym miejscu napijecie się najlepszego drinka oraz jaki dresscode obowiązuje w poszczególnych lokalach. Sprawdźcie naszą top listę najlepszych klubów nocnych w Warszawie! 

Miłość
Kredytowa 9

Źródło: Instagram/ @milosc_k9 

Mówi się, że w wielkim mieście trudno jest odnaleźć miłość… W Warszawie zaprzeczamy stereotypom! Wystarczy udać się na Kredytową 9. W ciągu dnia świetna knajpa, w nocy najlepsza imprezownia w okolicy. W cieplejsze dni za parkiet robi Patio klimatycznie ulokowane pomiędzy 4 kamienicami, a do zabawy zachęcają cenieni w całej Europie DJ-e. Szpilki zostaw w szafie, wystarczy niezobowiązujący strój. Po prostu przyjdź się zakochać! 

Luna
Marszałkowska 28

Źródło: Instagram/ @ukhabotovaa

Kino Luna to wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Niewielu jednak Wie, że to alternatywne, dwusalowe centrum artystyczne, po zakończeniu ostatniego seansu przemienia się od czasu do czasu w przestrzeń naprawdę szalonych imprez do białego rana! Organizowane tu wydarzenia tematyczne powoli nabierają miano kultowych i najlepszych w stolicy. Za nami między innymi impreza w klimacie super bohaterów i zabójczo dobre zabawy na Halloween. Bacznie obserwujcie co wydarzy się tym razem. Nie może Was tam zabraknąć!

DZiK
Belwederska 44A

Źródło: Instagram/ @szkolnadyskoteka

Chwytliwa i intrygująca nazwa DZiK oznacza tak naprawdę Dom Zabawy i Kultury. W oryginalnych wnętrzach willi z lat 20. współistnieją: restauracja, bar, sala koncertowo-imprezowa, sklep Hajde, pracownie artystyczne i liczne przestrzenie sprawdzające się podczas różnego rodzaju wydarzeń. To świetne miejsce na lunch, czy artystyczne popołudnie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nocami koncerty na żywo i wyjątkowe imprezy w klimacie najlepszych domówek. Mimo tej cudownej, domowej atmosfery warto pamiętać, że ceny typowo warszawskie…

The View
Twarda 18

Źródło: Instagram/ @theviewwarsaw

The View to prawie 1000 m. kwadratowych prawdziwie nowojorskiego klimatu. Klub znajduje się w samym sercu Warszawy przy ul. Twardej 18, pomiędzy ul. Emilii Plater, a Rondem ONZ,  na 28 i 32 piętrze Spektrum Tower (jednego z najnowocześniejszych budynków biurowych w Polsce!). Zachwycając się niesamowitymi widokami na całe miasto, nie zapomnij o odpowiednim outficie… tym razem zdecydowanie przydadzą się szpilki i sukienka, która zazwyczaj wydaje się „za bardzo…” na imprezę. Zacznijcie od wirtualnej wycieczki w 3D dostępnej na stronie internetowej klubu.

Przestrzeń Prywatna
Emilii Plater 9/11

Źródło: Instagram/ @annaivch 

Przestrzeń Prywatna to nie do końca klub nocny w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Chociaż właściwie… można tu tańczyć, pić i słuchać głośnej muzyki. Miejsce absolutnie wyjątkowe. Dlaczego? Do niedawna wiedzieli o nim tylko nieliczni, a drzwi lokalu ukrytego w głębi podwórka, za niepozornie wyglądającą bramą otwierane były jedynie przy okazji wydarzeń specjalnych. Od teraz codziennie macie okazję posłuchać tu koncertów na żywo przy kieliszku dobrego wina, potańczyć, a w podziemiach (Uwaga!) odnaleźć potajemne przejście przez szafę do Narni! 

Niebo
Nowy Świat 21

Źródło: Instagram/ @klubniebo

W ścisłym centrum, przy warszawskim Nowym Świecie, w klimatycznej przedwojennej kamienicy powstał lokal, w którym poczujesz się jak w niebie! Wnętrze z jednej strony przypomina francuską salę baletową, z drugiej industrialne, nowoczesne podziemia prosto z Brooklynu. Niebo powstało w kolaboracji z twórcami Pomostu 511, co gwarantuje najlepszych DJ-ów i dobrze wykwalifikowanych barmanów. Obserwujcie uważnie, to również miejsce częstych koncertów i innych wydarzeń artystycznych.

Sprawdź również:

KOCHAM WARSZAWĘ: ekskluzywne restauracje 

KOCHAM WARSZAWĘ: modny lunch dla foodies 

Inne Artykuły: