Inspirander

Strona główna / Styl życia / Heron Live Hotel – POLSKA JEST PIĘKNA / SMACZNA

Heron Live Hotel – POLSKA JEST PIĘKNA / SMACZNA
 COVER STORY,

Heron Live Hotel – POLSKA JEST PIĘKNA / SMACZNA

20 lipca, 2020
Heron Live Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego. Piękno rozgościło się tutaj na dobre. Malownicza Dolina Dunajca tworzy na tym odcinku przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego. Stała oferta hotelu – trzy wyjątkowe restauracje, luksusowe Live SPA, niezwykły klub muzyczny – inspiracje czerpie się tu wprost z otaczającej natury. Wszystko po to, aby uwolnić marzenia, obudzić zmysły, odkryć nowy wymiar relaksu. Te przeżycia mają w sobie coś z wiosennego przebudzenia, ale w Heron Live Hotel można ich doświadczać cały rok.

Heron Live Hotel – dla każdego coś miłego. Heron Live Hotel do dyspozycji Gości oddaje 81 wygodnych, eleganckich pokoi w standardzie Comfort, Comfort Plus, Comfort Lux, Apartament, Apartament Comfort, Apartament Lux oraz Penthouse. Każdy z pokoi stwarza doskonałą atmosferę do wypoczynku, regeneracji, a także cieszy oko cudownym widokiem na okolice Pogórza Rożnowskiego. Wszystkie pokoje są przystosowane dla osób niepalących. W hotelu Heron Live Hotel powietrze jest jonizowane, co stwarza idealne warunki do wypoczynku szczególnie dla alergików.
Hotel Heron Live Hotel jest również wymarzonym miejscem na przyjęcia – w pięknym otoczeniu, w szykownej sali, jak również nad samym brzegiem uroczego jeziora. Ślub, przyjęcie weselne, jubileusz – każdy powód do świętowania znajdzie tu doskonałe urzeczywistnienie. Uroczystości nad malowniczym brzegiem jeziora z pewnością doskonale utrwalą się zarówno w pamięci gości, jak i na pamiątkowych fotografiach.
Ważną część kompleksu hotelowego stanowi Live SPA. W tak doskonałych okolicznościach przyrody trudno sobie odmówić kilku chwil relaksu i nie oddać się w ręce wykwalifikowanych specjalistów. A do nich można mieć 100% zaufania, gdyż zdobyli już niejedną prestiżową nagrodę.

DLACZEGO WŁAŚNIE HERON LIVE HOTEL?

W Polsce mamy wiele 5-cio gwiazdkowych hoteli, ale HERON LIVE HOTEL wyróżnia się znacząco na ich tle wyjątkowym, kompleksowym podejściem do swoich gości.

Tu każdy gość znajduje się zawsze na pierwszym miejscu, załodze hotelu zależy na tym, aby każdy zabrał stąd jak najlepsze wspomnienia, dlatego oferuje swoim gościom coś, co jest nie do przecenienia – piękne chwile.

Takie, które pobudzają wszystkie zmysły i budzą do życia. Goście hotelowi są tu traktowani z wyjątkową atencją, a ich potrzeby są zaspokajane w zupełności.
Filozofią Heron Live Hotel jest oddziaływanie na wszystkie zmysły odpoczywających tu gości. W tym miejscu życie nabiera smaku, kolory odzyskują barwy, a dźwięki nadają znaczenie. Tu wszystko zaczyna się od nowa. Tu żyje się naprawdę.

Heron Live Hotel – Tu naprawdę WIDZISZ naturę

To miejsce jest wyjątkowe. Magia okolicznej przyrody ma moc. W Heron Live Hotel stajesz w centrum tętniącego życiem lasu, nie możesz oderwać wzroku od urokliwych gór i ulegasz fascynacji magnetyzującego jeziora. Wkomponowana w okoliczny krajobraz minimalistyczna bryła obiektu oddaje pierwszeństwo naturze. Obszerne przeszklenia otwierają perspektywę „na zewnątrz”, wyzwalają poczucie pełnej harmonii ze światem przyrody i zachęcają do podziwiania codziennych spektakli zachodzącego słońca.
Heron Live Hotel – Tu naprawdę CZUJE SIĘ smaki

W Heron Live Hotel znajdziesz aż trzy oryginalne restauracje: ekskluzywną, casualową oraz fusion. Prawdziwe smaki to zasługa ekologicznych upraw i hodowli okolicznych plantatorów, lokalnych produktów, własnej manufaktury czekolady, a także odważnych kompozycji wielokrotnie nagradzanych szefów kuchni. O nasze podniebienia w Heron Live Hotel troszczy się profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, wybitny sushi master, nieprzeceniony sommelier i utalentowany barista.

Heron Live Hotel – SPA, którego naprawdę DOŚWIADCZASZ
Bardziej niż słowa ceni się tu działanie. W sposób szczególny zatroszczyli się tu o zmysł dotyku. Przestrzeń SPA jest tu wyjątkowym miejscem, w którym można się poczuć – zgodnie z definicją Sanus Per Aqua – ZDROWYM PRZEZ WODĘ. Ale to nie wszystko! Pomimo zobowiązującego otoczenia Jeziora Rożnowskiego, wrażeń w Live SPA dostarcza nie tylko żywioł wody – to kompozycja skuteczności najnowocześniejszych urządzeń, doświadczenia eksperckiego teamu i bezpieczeństwa naturalnych produktów.

MUZYKA, którą SŁYSZYSZ. Naprawdę
A także prawdziwa sztuka i kultura na wyciągnięcie ręki. Do rozrywki „wysokich lotów” zaprasza klub muzyczny ‘Hangar’, czyli przestrzeń dla prawdziwych melomanów. Klasyczny jazz, etno, muzyka elektroniczna, filmowa, popularna czy kabaret – scena klubu gościła talenty rozmaitych gatunków muzycznych. Ale strefa sztuki w Heron Live Hotel to nie tylko ‘Hangar’. W każdy piątek w restauracji ‘Marina’ odkrywamy muzyczne perełki regionu, a każdego miesiąca w ‘Marina Art Gallery’ prezentowane są oryginalne prace postmodernistycznych twórców.
‘Heron’ to nie tylko spełniający pięciogwiazdkowe standardy hotel, ale styl życia, według którego to, co robisz, naprawdę ma znaczenie. Jeśli patrzysz – zobaczysz więcej. Jeśli próbujesz nowych smaków – nie zawiedziesz się. Jeśli dotykasz – poczujesz, że żyjesz. Jeśli słuchasz – zanurzysz się w dźwiękach. Wszystko za sprawą starannie przemyślanej filozofii LIVE, dla której najważniejsze są Twoje zmysły. Przyjedź i przekonaj się sam!

DOSKONAŁA KUCHNIA

Inne Artykuły: