Inspirander

Strona główna / Styl życia / Miejsca, hotele, SPA / EKSKLUZYWNY HOTEL W LONDYNIE

EKSKLUZYWNY HOTEL  W LONDYNIE
 Miejsca, hotele, SPA,

EKSKLUZYWNY HOTEL W LONDYNIE

12 listopada, 2018

Idealne miejsce na relaks w spa oraz wspaniała lokalizacja w pobliżu najbardziej charakterystycznych londyńskich zabytków, tego wytwornego hotelu nie da się porownać z żadnym innym. 
GDZIE SPAĆ W LONDYNIE? 
ELEGANCKI SEN: CORINTHIA LONDON

Jest tu jak na pocztówkach z Londynu. Od budynków parlamentu i pałacu Buckingham po plac Trafalgar Square i neonowy teatr – wszystko stąd jest na wyciagnięcie ręki. Ten wyjątkowy budynek z końca XIX wieku, który rozciąga się wzdłuż Tamizy, był dawniej siedzibą biura Ministerstwa Obrony. Jego imponującą przeszłość można wciąż dostrzec w majestatycznych wnętrzach; na wysokich sufitach wiszą ogromne żyrandole, w tym niezwykły żyrandol Baccarat “Pełnia Księżyca” – zawieszony w kopułowym salonie atrium; na szerokich i obszernych korytarzach widać liczne drewniane boazerie; na czterech piętrach spa Espa Life lśni czarny marmur. 

Jeśli zależy Ci aby mieć piękny widok Londynu, zarezerwuj apartament na najwyższym piętrze – największy i najbardziej pożądany w stolicy, z ogromnymi tarasami i widokiem na dachy miasta oraz na rzekę. Podróżujesz z rodziną? Zatrzymaj się w świeżo odnowionych apartamentach, zaadaptowanych z pokoi służbowych na luksusowe apartamenty z rodzinnymi jadalniami i obszernymi sypialniami.
 


Opracowanie: Monika Żukiewicz

 

Inne Artykuły: