Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Czym jest kiosk kultury?

Czym jest kiosk kultury?
 Kultura,

Czym jest kiosk kultury?

5 czerwca, 2017

W Warszawie powstał pierwszy Kiosk Kultury – miejsce, w którym można nabyć bilety do 40 najważniejszych warszawskich placówek kultury, tj. Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Centrum Nauki Kopernik, Domu Spotkań z Historią, Filharmonii Narodowej w Warszawie, Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, Mazowieckiego Instytutu Kultury, Muzeum Etnograficznego, Muzeum Narodowego w Warszawie, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Warszawy, Muzeum w Wilanowie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Nowego Teatru, Orkiestry Sinfonia Varsovia, Teatru Baj, Teatru Lalka, Teatru Ochoty, Teatru Powszechnego, Narodowej Galerii Sztuki Zachęta i wielu innych.

Inspiracją dla warszawskiego Kiosku Kultury były europejskie Box Office, znajdujące się w stolicy Francji i Wielkiej Brytanii. 

Kiosk Kultury mieści się przy Krakowskim Przedmieściu 7, naprzeciwko bramy Uniwersytetu Warszawskiego i jest otwarty siedem dni w tygodniu, od 10 do 20.

Pracownicy nie tylko sprzedadzą Wam bilet, ale udzielą wyczerpujących informacji na temat spektakli i nadchodzących wydarzeń.

Sprawdź też:

Zmysłowa wystawa gwiazd fotografii w Berlinie!

7 kin plenerowych w Warszawie

Niezwykła lekcja historii – prace Gordona Parksa w Warszawie

Inne Artykuły: