Inspirander

Strona główna / Styl życia / Inspirander poleca / Concept store INSPIRANDER.pl – innowacyjny projekt naszej redakcji

Concept store INSPIRANDER.pl – innowacyjny projekt naszej redakcji
 Inspirander poleca,

Concept store INSPIRANDER.pl – innowacyjny projekt naszej redakcji

14 września, 2017

Już niedługo wyjątkowe wydarzenie na zakupowej mapie Polski! W Galerii Focus w Bydgoszczy otwiera się unikalny concept store INSPIRANDER! Projekt będzie skupiał wiele marek z zakresu mody, biżuterii, designu.

INSPIRANDER – Jedyny taki projekt w Polsce

Nazwa sklepu nie jest przypadkowa. Concept store będzie ściśle powiązany z naszym portalem, na którym pojawiać się będą cyklicznie artykuły o poszczególnych produktach i ich twórcach. W połączeniu z INSPIRANDER.pl, concept store w Galerii Focus w Bydgoszczy tworzyć będzie unikalne, inspirujące środowisko. Jest to innowacyjny projekt, jedyny w swoim rodzaju!

Concept store INSPIRANDER:

Galeria Focus
ul. Jagiellońska 39, Bydgoszcz
Piętro +1
Lokal 1.25

Godziny otwarcia:
Pn- Ndz: 9:00-21:00

Asortyment sklepu INSPIRANDER

Na blisko 200m2 concept store’u skupionych będzie wiele najlepszych jakościowo ubrań, dekoracji wnętrz i biżuterii od najzdolniejszych i najciekawszych polskich projektantów.

{images}

Mając świadomość tego, że zakupy najchętniej robi się w pięknych wnętrzach, w sklepie INSPIRANDER wykorzystane zostały naturalne, surowe materiały oraz nietypowe rozwiązania, których nie spotyka się w innych sklepach.

Dodatkowo, dzięki dostępnej sprzedaży online za pośrednictwem sklepu internetowego, inspirującymi doświadczeniami zakupowymi cieszyć się będą nie tylko bydgoszczanie, ale i mieszkańcy całej Polski.

Inne Artykuły: