Inspirander

Strona główna / Styl życia / Porady / Antyki w domu – nowoczesne rozwiązania

Antyki w domu – nowoczesne rozwiązania
 Porady,

Antyki w domu – nowoczesne rozwiązania

26 października, 2008

Jak nadać wnętrzu niepowtarzalny, wyjątkowy charakter? Jednym z doskonałych sposobów aby osiągnąć ten efekt jest aranżacja z wykorzystaniem antyków i dzieł sztuki. Dzięki nim nasze otoczenie nabierze elegancji i szlachetności.

Pierwszym krokiem jest udekorowanie ścian. Co jednak wybrać, aby mieć pewność, że obraz bedzie dobrze wygladało w naszym wnetrzu? Najlepszym rozwiazaniem są grafiki doskonale prezentujące się zarówno we wnetrzach modernistycznych jak i tych “retro”. Największy wybór takich właśnie grafik oferuje niedawno otwarty antykwariat.

Znaleźć tu można najwiekszy wybór starych grafik począwszy od XVI do XX wieku, w różnorodnych kategoriach tematycznych. Znalezienie interesujacej nas pracy ułatwia sortowanie wg formatów, kolorystyki, czy czasu powstania dzieła.

Ale co zrobić, jak już znajdziemy odpowiedni obrazek, ale nie mamy czasu na wizyty w salonach ramiarskich i żmudne dopasowywanie oprawy? W Grafiterii można zamówić obraz od razu w oprawie – gotowy do powieszenia na ścianie. Dzięki możliwości wyboru koloru passe-partout oraz ramy spośród kilkudziesieciu wzorów, mamy gwarancję, że znajdziemy idealną oprawę do interesujacego nas obrazu.

Serwis Grafiteria powstał z myślą o kobietach, które poszukują przedmiotów unikalnych, niebanalnych, nadających otoczeniu wyjatkowości. Stare grafiki i plakaty , to doskonały pomysł na udekorowanie każdego wnetrza, zarówno domu jak i firmy tak, aby zyskało niepowtarzalny, wyrafinowany charakter.

XIX-wieczna grafika, czy plakat z lat 60-tych doskonale bedzie wyglądać zarówno we wnetrzach w stylu rerto oraz nowoczesnych dizajnerskich przestrzeniach, dodajac im wyjątkowego smaku.

Pamietajmy, że stare grafiki niosą ze sobą oprócz walorów estetycznych również te historyczne, a jako przedmioty czesto określane mianem “vintage” są modne i mimo swojego wieku – zawsze na czasie.

Grafika, czy plakat mogą ponadto okazać sie doskonałym prezentem na wszelkie okazje dla przyjaciółki, czy współpracownika.

Wszystkim naszym Klientkom służymy fachową wiedzą oraz doradzamy w kwestii doboru oferty. Pomagamy również tworzyć profesjonalne kolekcje. Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj na naszą stronę, a napewno znajdziesz coś dla siebie.

tekst i zdjęcia:  Antykwariat internetowy  Grafiteria

 

Inne Artykuły: