Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Antonio Banderas jako Gianni Versace

Antonio Banderas jako Gianni Versace
 Kultura,

Antonio Banderas jako Gianni Versace

19 lipca, 2016

Już w grudniu ruszają zdjęcia do nowego filmu opartego na głośnej biografii włoskiego projektanta Gianni Versace, w którym główna rolę zagra Antonio Banderas.

Film duńskiego reżysera, wielokrotnie docenianego i nagradzanego Billiego Augusta, ma opowiadać historię Gianniego Versace odkąd rozpoczął swoją dynamiczną i spektakularną karierę. Akcja będzie osadzona częściowo we Włoszech. Przede wszystkim w stolicy mody, Mediolanie, gdzie projektant rozpoczynał swoją karierę. Następnie będziemy mogli podziwiać uroki południa w Reggio Calabria – rodzinnym mieście projektanta, w którym osiedlił się tuż przed przeprowadzką do Miami, gdzie zginął, zamordowany w 1997 roku, przy wejściu do swojej luksusowej posiadłości.

Do dzisiaj “złoty” dom Versace jest miejscem kultu, owianą tajemnicą mekką, gdzie przyjeżdżają turyści z całego świata, aby zobaczyć bogaty i ekskluzywny pałac mistrza.

Hiszpański aktor, producent i reżyser, Antonio Banderas, znany amant kina i łamacz kobiecych serc, wcieli się w główną rolę, a na więcej szczegółów i pierwsze zdjęcia będziemy musieli jeszcze poczekać.

A jeżeli czekac nie chcecie, polecamy książkę: Versace (autor – Ball Deborach). Historia twórczego geniusza, który odmienił świat mody.

Moda, sława, dramty elit, duże pieniądze – to wszystko znajdziecie w książce. Idealna lektura na weekend lub na wakacje.

Opracowała: Maja Nowakowska

Sprawdź inne pomysły i inspiracje:

Film dokumentalny: Bill Cunningham

Bill Cuddington, ociec fotografii ulicznej. Historia ascetycznego artysty, człowieka – pustelnika

Książka tygodnia: CALATRAVA

Wydawnictwo Tachen wprowadza na rynek wyjątkowy album o prostej nazwie Calatrava. Sprawdzamy szczegóły. Album stanowi podsumowanie dorobku Santiago Calatrava

Książki na wakacje – 5 tytułów z modą w tle

Blog Jeśli szukasz książek na wakacje , przy których nie tylko odpoczniesz, ale znajdzies

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: