Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / Amy Shumer jako Barbie

Amy Shumer jako Barbie
 Kultura,

Amy Shumer jako Barbie

7 grudnia, 2016

Wybór amerykańskiej aktorki komediowej i stand-uperki nie jest przypadkowy. Najnowsza produkcja Sony Pictures Entertainment o najbardziej znanej ikonie popkultury, ma na dobre wprowadzić w masową świadomość zupełnie nowy wizerunek kultowej lalki.

Od dłuższego czasu image lalki pożądanej przez każde pokolenie małych dziewczynek, niezmiennie od schyłku lat 50., przeżywa prawdziwą rewolucję. Długonogą blondynkę o nienaturalnych i nieosiągalnych w rzeczywistości proporcjach, zastępują coraz bardziej realne odbicia kobiecej urody. Na sklepowych półkach pojawiają się Barbie o różnym kolorze skóry, różnego wzrostu i rozmiaru, pulchne i szczupłe, długonogie i filigranowe brunetki, rudowłose, blondynki i szatynki. Co więcej Barbie poszła o krok dalej i rozpoczęła karierę naukowo-intelektualną wchodząc w branżę medyczną,  IT czy politykę.

W związku z tym obalając kolejne stereotypy powstanie film, który na dobre wprowadzi lalkę w nowoczesność. Amy Shumer, która wcieli się w rolę nowej Barbie tchnie zupełnie nowego, pełnego humoru i lekkości ducha w sztywną, wiecznie doskonałą, do tej pory, ikonę.

Historia będzie opowiadać o losach Barbie, która żyje w doskonałym i perfekcyjnym świecie, pełnym pozornego piękna i koloru. Jednak z czasem zaczyna dostrzegać, że nie do końca do niego pasuje, zaczyna widzieć swoje niedoskonałości i niewielkie wady, które przeczą wyśnionej idylli. Główna bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze swoimi niedoskonałościami, zaakceptować siebie i odnaleźć swoje miejsce w nowym świecie, który odbiega nieco od tego wymarzonego i wyobrażonego.

Film będzie pełen humoru i dobrej energii. Jeśli w głównej roli będziemy mogli podziwiać komiczny talent Amy Shumer na ekranie spodziewamy się pełnej humoru historii i klasycznych gagów, które rozbawią nie tylko najmłodszych, ale całą rodzinę.  


Opracowanie: Maja Nowakowska

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: