Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / 7 najlepszych piosenek z kolekcji Harvey’a Spectera z “Suits”!

7 najlepszych piosenek z kolekcji Harvey’a Spectera z “Suits”!
 Kultura,

7 najlepszych piosenek z kolekcji Harvey’a Spectera z “Suits”!

21 kwietnia, 2017

O tym, że powinniście zacząć oglądać amerykańską produkcję Suits pisaliśmy już tutaj. Serial opowiada intrygującą historię prawników z Nowego Jorku. Zaskakujące zwroty akcji, wzruszające wątki miłosne i niesamowite stylizacje głównych bohaterów sprawiły, że Suits mają już na świecie rzeszę wiernych fanów. 

Warto jednak zaznaczyć, że produkcja ma jeszcze jedną, ogromną zaletę, a jest nią soundtrack. Serialowy Harvey Specter to przystojny i ambitny prawnik, o jakim marzą wszystkie kobiety, a każdy mężczyzna chciałby nim być. Oprócz sukcesów w pracy, wianuszka pięknych dziewczyn wokół i wyglądu, Specter ma też pokaźną kolekcję płyt winylowych. Spośród nich wybraliśmy 7 najlepszych piosenek pochodzących z dyskografii Harvey’a Spectera ze “Suits”. Miłego słuchania!

Jd Mcpherson – “A Gentle Awakening”

Jd Mcpherson to amerykański reprezentant rock and rolla i R&B. W swojej twórczości inspiruje się takimi legendami jak Little Richard i Led Zeppelin.

Charles Bradley – “The World Is Going Up In Flames”

Dzięki temu amerykańskiemu funkowemu wokaliście nabierzecie ochoty na kameralny wieczór w zaciszu domowym z aromatyczną whisky. Zmysłowy głos Charlesa Bradleya zabierze Was w niezwykłą, sensualną podróż!

Willie Davis – “I Learned My Lesson”

Jak zdążyłyście już pewnie zauważyć, Harvey Specter gustuje w klasycznych jazzowych kawałkach. Kojące brzmienia sprawdzą się najlepiej odtwarzane na starych, posiadających duszę gramofonach. Może warto zainwestować w taki sprzęt i poczuć się jak bohaterka serialu?

The Blue Stones – “Rolling With The Punches”

Od razu ostrzegamy. Zbieżność nazwy z brytyjskim zespołem The Rolling Stones to przypadek. The Blue Stones to duo pochodzące z Ontario. Ich twórczość określana jest jako muzyka indie z eleentami bluesa i awangardy. Musicie przyznać, że to ciekawe połączenie? Warto posłuchać.

Elmore James – “The Sky is Crying”

Chociaż w piosence Elmore’a James’a niebo płacze, to oglądając Harvey’a Spectera na ekranie z pewnością nikt nie płacze. Piosenka „The Sky is Crying” uznawana jest już jako kanon muzyki bluesowej. Doczekała się wielu interpretacji i była nagrywana przez wielu artystów w historii. 

The Heavy – “What Makes a Good Man”

Cechą charakterystyczną zespołu The Heavy są ciekawe połączenia neo soulu i rocka. Muzycy w swich utworach używają rzężących gitar i funkowych trąbek, co daje piorunujący efekt. 

Charles Bradley – “Heartaches & Pain”

Chociaż Charles Bradley pojawił się już w naszym dzisiejszym zestawieniu, jego talent zasługuje na to, żeby umieścić go tu jeszcze raz. Jak już wcześniej wspominaliśmy, funkowo-bluesowe brzmienia, przyjemna atmosfera zacisza domowego i Harvey Specter to chyba dobra propozycja na dzisiejszy piątkowy, wolny wieczór. 

Sprawdź też:

5 lekcji – czego nauczył nas serial Suits

Najlepsze seriale z modą w tle


Opracowanie: Aleksandra Michalska

Inne Artykuły: