Inspirander

Strona główna / Styl życia / Porady / 5 postanowień noworocznych, dzięki którym będziesz szczęśliwsza!

5 postanowień noworocznych, dzięki którym będziesz szczęśliwsza!
 Porady,

5 postanowień noworocznych, dzięki którym będziesz szczęśliwsza!

21 grudnia, 2017

Instagram/@m.truskinger

Koniec roku to dobry moment, aby rozliczyć się z samym sobą i wyznaczyć nowe cele na nadchodzący rok. Do czego dążysz? Co chcesz zmienić? Zacznij od małych rzeczy, które nie wymagają wielkiego wysiłku, a dzięki nim Twoje życie będzie łatwiejsze i po prostu szczęśliwsze! Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 postanowień noworocznych!

Zaczynaj dzień od szklanki wody z cytryną

Instagram/@piwniczanka

Niby tak niewiele, a może zdziałać cuda! Pamiętaj, że zdrowie jest na pierwszym miejscu, dlatego warto o siebie zadbać. Woda z cytryną nie tylko oczyszcza i nawadnia organizm, ale też poprawia koncentrację i pomaga w pozbyciu się zbędnych kilogramów! Takie postanowienie noworoczne szybko wejdzie w nawyk, a Ty zyskasz lepsze samopoczucie.

Popraw relacje z bliskimi

Instagram/@friends

Rodzina i przyjaciele to bardzo ważna część naszego życia. Utrzymywanie dobrych stosunków na pewno pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i spokój ducha. Jeśli zaniedbałeś ważną dla Ciebie relację, postaraj się odnowić kontakt, wyjdź z inicjatywą i pokaż, że Ci zależy. Warto mieć osoby, na których możesz polegać. To postanowienie noworoczne wymaga szczerej chęci i zaangażowania.

Pamiętaj o odpoczynku

Instagram/@ilhan1077

Przynajmniej raz w roku zorganizuj sobie wyjazd, najlepiej do innego kraju. Dzięki temu będziesz mogła odpocząć w innym otoczeniu, zdystansować się i mieć czas tylko dla siebie. Pamiętaj, że taki reset jest potrzebny dla każdego. Takie postanowienie noworoczne to sama przyjemność!

Doceniaj każdy dzień

Instagram/@best_views_around_the_world

Masz skłonności do ciągłego marudzenia? Nic Ci nie chce i po raz kolejny odmawiasz wyjścia do kina z kumpelą? Postaraj się żyć pełnią życia, tak jakby ten dzień miałby być Twoim ostatnim. W codziennych czynnościach odnajduj tylko plusy, nie skupiaj się na wadach. Dzięki takiemu postanowieniu na pewno będziesz szczęśliwsza!

Rozwijaj się

Instagram/@ohana_21

Pamiętaj, żeby nigdy nie stać w miejscu. Poświęć chociaż jeden dzień w tygodniu na rozwijanie swoich pasji. A może zawsze chciałaś nauczyć się dodatkowego języka obcego? Koniecznie zrealizuj to marzenie i posmakuj nowej kultury. Udoskonalaj to, co już potrafisz, nigdy nie osiadaj na laurach. Rozwój osobisty to bardzo cenne postanowienie noworoczne, które zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.


Opracowanie: Edyta Paszkowska

Sprawdź też:

Makijaż sylwestrowy – najgorętsze trendy!
5 pomysłów na spędzenie sylwestra ze znajomymi!
Jak udekorować dom na przyjęcie sylwestrowe

Inne Artykuły: