Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / 5 kultowych piosenek na majówkę!

5 kultowych piosenek na majówkę!
 Kultura,

5 kultowych piosenek na majówkę!

28 kwietnia, 2017

Pogoda w tegoroczną majówkę nas nie rozpieszcza. Kąpiele w jeziorze, w morzu, czy wspinaczka po górach stoją pod wielkim znakiem zapytania. Cóż jednak może poprawić bardziej humor w takiej sytuacji, niż dobra muzyka? Przedstawiamy Wam listę 5 najlepszych piosenek na majówkę, niezależnie od tego, czy będzie deszczowa, czy też pełna słońca, czego oczywiście bardzo Wam życzymy! 

Katrina & The Waves – Walking On Sunshine

Na sam początek naszej majówkowej przygody spróbujmy wywołać trochę słońca!Międzynarodowy hit grupy Katrina & The Waves to zdecydowanie hymn dobrej pogody! Może rzeczywiście uda się dzięki niemu pożegnać deszcz i niskie temperatury? Spróbujmy! 

Spice Girls – Wannabe

Wyjeżdżacie na majówkę w dalekie strony i czeka Was długa podróż samochodem? Mini karaoke w aucie pozwoli Wam przetrwać długie godziny jazdy! Idealnym do tego utworem będzie hit brytyjskich „Spicetek”. „Wannabe” to jedna z tych piosenek, które znają wszyscy! Miłego śpiewania! 

Britney Spears – Hit Me Baby One More Time

Pozostając w klimatach lat 90., proponujemy Wam księżniczkę muzyki pop, Britney Spears. Stary, dobry hit sprawdzi się przy klimatycznej imprezie majówkowej ze znajomymi! Dobra zabawa gwarantowana! 

Andrzej Zaucha – Byłaś Serca Biciem

Wprowadźmy teraz do naszej playlisty polski akcent. Andrzej Zaucha i jego klasyk „Byłaś Serca Biciem” to jeden z tych utworów, który idealnie nadaje się do podróży pociągiem na majówkowe podboje! 

George Michael – Freedom

Naszą dzisiejszą majówkową playlistę musimy zakończyć nie inaczej, jak hymnem wolności, znakomitym utworem zmarłego niedawno, legendarnego artysty George’a Michael’a. Freedom, czyli wolność, bo czekają nas wspaniałe, wolne od trosk i obowiązków dni! Cieszcie się nimi i wracajcie wypoczęci! 


Opracowanie: Aleksandra Michalska

Inne Artykuły: