Inspirander

Strona główna / Styl życia / Kultura / 5 hitów 2017 roku

5 hitów 2017 roku
 Kultura,

5 hitów 2017 roku

21 grudnia, 2017

Instagram/ @mileycyrus

Wraz z końcem starego roku lubimy podsumowywać wszystko to, co do tej pory zdarzyło się w naszym życiu. Czego się nauczyliśmy, co zobaczyliśmy, kogo poznaliśmy. Do tej listy redakcja INSPIRANDER.pl dodaje dziś kategorię “czego słuchaliśmy”. Przed Wami 5 hitów 2017 roku! Miłego słuchania!

Ed Sheeran – Shape of You

Bezkonkurencyjny muzyczny król 2017 roku. Według najnowszych “Shape of You” to najczęściej słuchana piosenka na platformie Spotify w 2017 roku. I chyba musicie przyznać, zasługuje na to miano!  

Luis Fonsi – Despacito

Wskażcie nam osobę, która nie zna piosenki “Despacito” – to niemożliwe, prawda? Utwór doczekał się wielu przeróbek, wśród nich wymienić możemy “Despacito” grane na gumowej kaczuszce, “Despacito” po śląsku, “Despacito” w wersji pielgrzymkowej i wymieniać moglibyśmy tak bez końca. “Despacito” to bez wątpienia gorący hit 2017 roku!

Harry Styles – Sign of the Times

Kiedy bytyjski boysband One Direction ogłosił w zeszłym roku, że zawiesza działalność, fanki z całego świata opanowała panika. Na ratunek przybył jednak jeden z członków grupy – Harry Styles, który w 2017 roku wydał swój debiutancki, solowy album. Musimy przyznać, artysta udowodnił, że ma talent, a singiel Sign of the Times to zdecydowanie hit 2017 roku!

Miley Cyrus – Malibu

Utwór pochodzący z płyty Younger Now był nominowany do nagród: Najlepsza piosenka lata, najlepszy teledysk – pop oraz najlepszy singiel artystki. Zdobył serca miliony słuchaczy, a liczba wyświetleń na YouTube przekroczyła 325 mln.

Zayn ft. Sia –  Dusk Till Dawn

Kolejny hit 2017 roku! Świetny utwór młodego artysty (również byłego członka wspomnianego już One Direction), w którym wystąpiła australijska wokalistka Sia, również współautorka tekstu. Teledysk utrzymany jest w filmowym klimacie, a wyreżyserował go Marc Webb. W klipie pojawia się Jemima Kirke, aktorka znana z serialu “Girls”. Liczba wyświetleń na YouTube wynosi ponad 500 mln.

Sprawdź też:

9 alternatywnych zespołów i artystów, których musisz poznać!

Najlepsze jesienne koncerty w Warszawie

5 hitów idealnych na domówkę

 

Inne Artykuły: